Reagovat na příspěvek

Bodování značek a týmů
[Autor: pes] [Datum: 06.10.2003 22:32:19]
Já musím souhlasit s Osr a Vhs. Sleduju rallye a F1 už 18 let a smysl bodování více jezdců v týmu má smysl a určitě je lepší, vzhledem k ohodnocení výsledků celého týmu. I druhý jezdec pak má větší motivaci a pocit, že týmu něco přinesl. Tak je to v celém škále motoristických sportů a určitě je tento systém lepší...Ve WRC budou příští rok dle nových pravidel bodovat pro tým 2 nasazení jezdci, jejichž body se budou sčítat. Pro NMM ČR bych navrhoval také bodování 2 vždy těch nejlíp postavených jezdců v týmu ve výsledcích soutěže. Ale nevím, jestli by se měli měnit pravidla už teď v začínající soutěži, protože to značně znevýhodní ty týmy, kteří mají jen jednoho jezdce(včetně mě), a kteří se tak rozhodli na základě dosud platných pravidel... Navrhoval bych každopádně změnu pro případný další šampionát. Myslím, že by došlo ke spolupráci mezi týmy a jejich sloučení, tím pádem jejich úbytek, což by bylo lepší, protože je to nyní hodně nepřehledné(59 jezdců,43 týmů!) Také by došlo k většímu lanaření a bylo by tu víc "živo"... Snad mě tu neukamenujete, když jako nováček jsem se zapojil do výměny názorů. Rallye zdar! Pes
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]