Reagovat na příspěvek

behem 10 let jsem nemel duvod k nasteve KD
[Autor: Luděk Miklaš] [Datum: 05.12.2000 20:04:07]
Bohuzel jiz nejsem nejaky cas pravoplatnym obcanem mesta Celakovice, ale protoze jsem v nich prozil vetsinu sveho zivota a stale se do nich vracim, neni mi lhostejne, co se v Celakovicich deje. Uprimne receno, byl jsem trosku prekvapen zjistenim, ze KD je stale v provozu. Je smutne, ze jsem nemel za poslednich 10 let duvod k nasteve tohoto objektu. Objektu, ktery ma slouzit ke kulturnimu vyziti vsech obcanum a jehoz provoz je placen i z nasich dani. Nema cenu rozebirat komu ma KD poskytovat sve sluzby, to vsichni tusime. Dulezite je ptat se: "Cemu a hlavne KOMU slouzi KD Celakovice dnes!" Jedinou mou vzpominkou na KD soucasne doby je vikendove parkoviste plne aut a skupinky podezrele vyhlizejicich osob postavajicich pred vchodem. Zajimave je, ze vetsinu z nich v Celakovicich normalne nepotkate. Nabidka kulturniho vyziti v Celakovicich neni rozhodne prilis siroka a je ostudne, ze je mrhano financnimi prostredky, pro ktere by se naslo jiste mnohem uzitecnejsi uplatneni. Nez stavajici KD, tak to radeji zadny!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]