Reagovat na příspěvek

Odpovědi
[Autor: Mila] [Datum: 29.09.2003 22:29:55]
Nazdar lidi, tak koukám, že KOM nelenil a zjistil jak je to s tím ukládáním top časů ve hře. Jeho informaci mohu potvrdit, ale nejsem si jist zda to určitě řeší problém ukládání replayů. Já jsem zkoušel vymazat své staré soubory grp a pps a pak zajet jízdu na čas a replay se mi tam normálně ukázal. Možná záleží na verzi hry. K tlačítkům ve fóru mohu říci jen tolik, že jsem také pracující a tak jsem fórum nevytvářel, použil jsem služby jednoho z webů na kterém je fórum již uděláno a tak není možnost si tyto věci přenastavit. Mám v plánu fórum změnit, ale ještě nevím kdy, záleží na čase. Kdyby někdo věděl o lepším fóru dejte mi prosím vědět. A na závěr ještě k posílání časů. Záměrně jsem v odpovědi, zadané 27.9.03, napsal „ by se měli“. Nikde není dáno, že to tak musí být. Tak že pokud to někdo nemůže nebo nechce jet v danou dobu, může to jet jindy, na tom nijak moc nezáleží. Dané datumy jsou hlavně k posílání časů. Toť asi vše. Hlavně nezapomeňte na konec registrací a na start. Příjemnou zábavu.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]