Reagovat na příspěvek

ČTĚTE!!!Ukládání replayů vyřešeno!!!
[Autor: KOM] [Datum: 29.09.2003 3:03:18]
Tak mi to nedalo a štoural jsem, proč se nám (např. mě a OSR) nyní neukládají po zajetí nějaké erzety replaye, které musíme posílat! A přišel jsem na to! Nedávno jsem tu opět nahodil téma, kam se ukládají best časy, které zajedete v Colinovy! Nevěřil jsem, že je to do profilů, které si vytvoříme a také posíláme. Protože i po vymazání těchto .pps, rekordy ve hře zůstávaly. Jen zmizely rekordy Vašeho profilu. A teď k těm replayům. Ty se nám teď neukládají proto, že si hra pamatuje právě ty nejlepší časy a pokud je nepřekonáte, žádný replay se nevytvoří. Právě až po překonání Vašeho nejlepšího času ve hře, se replay vytvoří. Takže stačí jen zmíněné rekordní časy vymazat a replaye se zase začnou tvořit :-) A ta záhada, kam se ukládají best časy? Takže je to soubor GameInfo.rcf ve složce Configuration. Po jeho vymazání budete mít zase čistý štít! Naneštěstí jsou v tomto souboru obsaženy i nastavení hry, které si budete muset zase obnovit!!! Tzn. třeba nastavení grafiky, zvuků apod. Tato informace je na 99,9% pravdivá, každý si jí můžete ověřit. Ale jak se řiká: "Důvěřuj, ale prověřuj", takže radím si soubor zazálohovat a teprve pak něco mazat :-D Teď už jenom záleží na pořadatelích, jak se s poskytnutou informací popasují a jak jí využijí. Čaj KOM PS: měl bych ještě jednu prosbu na pořadatele. Nemohli by jste umístit odkazy "Přidat názor","Zobraz vše" a "Zobraz označené" i do vrchní části této diskuse?! Kdo má pořád kvůli tomu sjíždět dolů!! :-D
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]