Reagovat na příspěvek

RE:RE:Nooo
[Autor: Milamber] [Datum: 26.09.2003 22:03:21]
No skvělý... ještě si tu budem hledat příbuzný... HEH :o) Jinak Piper samozřejmě není suchar, myšleno jako suchar... myslel jsem, že v porovnání se sestřičkama není tak ulítlá :) No... ale zkresluje mi to Paige, Prue byla přecejen klidnější... halt věc pohledu. K těm pravidlům- ono je to vůbec volaké čudné- pokud se podíváte na první sérii (zejména začátek), tak vidte, jaké mají sestry schopnosti a jací démoni proti nim jdou, většinou jsou to nějací "mýtičtí" tvorové a zaklínači... vypadá to, že sestřičky jsou jen slaboučkou součástí toho všeho a likvidují jen malé a postradatelné zlouny. V druhé sérii se začíná tahle představa bortit, zaklínači tam ustupují poněkud dopozadí a začíná přituhovat... už jsou tam jakýsi pravidla- Leo nemůže oživovat mrtvé, podstatně mu usekli schopnosti (pokud si pamatujete 1x10- Závist, tak tam měl celkem hodně schopností- ovládal telekinezi, sestrám vrátil schopnosti jen tak... nemluvě o jeho levitaci v jednom dalším díle... tu sice je občas vidět i v nějakém pozdějším (zatím jsem zaregistroval dva), ale prakticky používá jen léčení a transport) a je toho víc... taky se ve druhé sérii vyskytne pojem Zdroj... nevím, jak to přesně autoři mysleli, ale představoval jsem si něco neuvěřitelně mocného a beztvarého (prostě takový vír odkud vyskakují démoni:) Mno a pak přišla 3. série- tam už to vřelo... Mocnej Zdroj tam byl obyčejnej panák a ukázali tam podsvětí, stejně jako "domov světlonošů", což jaxi už trošku nebylo ono- halt čarodějky už vám připadali větší... mocnější, protože to bylo takový obyč (né, že bych tomu nějak nadával... ale halt představivost je k nezaplacení:). Ve čtvrté sérii tomu teda už nasadili korunu a postavili všecko ouplně na hlavu, prakticky každej tam háže energetickýma koulema a Piper rozkládá jednoho démona za druhým... no a pak zlikvidují Zdroj (a to anik nebyly schopný zlikvidovat 4 Jezdce:)... Smutné... kdo viděl a pak se vrátí k první sérii a tohle si nějak spojí, bude mu to připadat trochu divný... Ale jinak je to super, nedá se říct, že by seriál ztratil něco ze své zábavnosti- většina jich přestane být dobrá po třetí sérii, Čarodějky ne-e, i když teda čtverka byla ze začátku dost slabá, ale ke konci se to zlepčilo, pěkta je dost supr (alespoň to, co jsem viděl:), hlavně Sympathy for the Demon, to je fakt nezapomenutelnej díl- skvěle zahranej, se skvělou zápletkou a dokonalým dějem... :o))) Sem docela zvědav na šestku... snad to bude dobrý... ale když vidím ten Alyssčin účes... no nevím, připadá mi už teď míň magicky nadaná... No a ano samozřejmě- kouzlit umí nejlíp Phoebe :o)))))))))))
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]