Reagovat na příspěvek

RE:RE:Nooo
[Autor: Milamber] [Datum: 25.09.2003 22:26:00]
Že se vám do toho tak pletu... mě se teda nejvíc líbí Paige a její skvělá schopnost transportu :o))) Občas by se mi skara hodila při cestě do školy, prostě bych se hezky vyspinkal a hnedle bych se objevil ve škole (či jinde), bez zdlouhavýho cestování... prostě pohodička, klídek... :)))) Kromě toho jako čarodějka (satanistka:) skutečně vypadá... Phoebe se mi už nelíbí- první dvě (tři) série byla docela kočka, ale pak to s ní šlo někjak z kopce, halt když se teď občas podívám jak vypadala v první a jak teď... to je rozdíl (a děs:-/), nicméně na to, že je ze sestřiček "nejslabší" je celkem schopná v čarování a má celkem slušný hlášky :o))) Piper je docela fajn, ale ze sestřiček je největší "suchar" (nemyslím to teď nějak urážlivě:), což mi nějak nesvěčí... já raděj trošku akčnější povahy. Mimochodem, všimli jste si, že v páté (potažmo i čtvrté) se nějak začíná vytrácet zmrazování času? Piper skoro v každým díle něco vyhodí do luftu, ale zmrazování se už skoro vůbec nevyskytuje :-/ Taky předtuchy a levitace dost ustoupily, zato je to plný energyballů, přitahování a transportu...
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]