Reagovat na příspěvek

Podvádění po stosedmé :-)
[Autor: PAP] [Datum: 22.09.2003 8:47:38]
Zdravím vás chlapi. Na jednu stranu mě strašně svědí prsty, že s vámi nemůžu závodit, ale na druhou stranu jsem rád, že se nemůžu účastnit tady toho řečnicko-kecalského klání o tom, jak všichni rychlejší podvádí a švindlují. Ikdyž jediná možná kontrola, je kontrola správného replaye (toho, který patří k zaslanému času), tak je to řešení velice kostrbaté. Z doby kdy jsem ještě pařil (zdá se mi, že to bylo tak před pěti lety :-( ) vím, že uchovat si ten správný replay není tak jednoduché. Když jednu RZ jedete aspoň "stokrát" a čas se někdy zlepšuje po krůčkách a někdy se třeba hodně dlouhou dobu nedaří ten svůj vlastní rekord překonat, tak ukládat si každý replay, který vypadá, že už za něco stojí, to musí hodně otravovat život. Ale jiná metoda kontroly bohužel není. Nemyslím si, že jmenovaní, kteří se pravidelně umisťují na předních místech podvádějí. Vím, že se jim lze vyrovnat i bez podvádění (až na malé vyjímky, ale vyjímka potvrzuje pravidlo :-). Radím vám závoďáci méně kecání o podvádění a více trénování. Vždyť jde taky o to překonat sám sebe - a vězte, že ikdyž se zdá, že líp už to nejde, tak vždycky to ještě o nějakou tu setinku jde. Vám kluci z COBRA týmu vůbec nezávidím a řeknu vám, že být na vašem místě, tak už bych s tím praštil. Protože snažit se pro takovou bandu kecalů, to by se mi teda nechtělo. Ale v žádném případě vás k tomu nenavádím, třeba se k vám ještě někdy přidám :-)) Colinovi zdar.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]