Reagovat na příspěvek

RE:protest
[Autor: gen. Ševčík] [Datum: 19.09.2003 6:27:34]
Já protestuji!!! Já zásadně protestuji a absolutně nesouhlasím s tvrzením, že si z pozice zástupce náčelníka pro styk a spojení neplním povinnosti vyplývající mi z titulu této funkce. Vzhledem k svému věku se o tuto činnost snažím ze všech sil. Na neoprávněnou kritiku mé osoby uvádím, že okamžitě den po příspěvku naší stálé korespondentky z lázeňského města Luhačovice Janči, jsem reagoval následující den, a to 8.9. tohoto roku. Upozorňuji, že svůj protest zasílám nejvyššímu vojenskému soudu !! Pravda a láska zvítězí!! Victória!! Dále sděluji, že v měsíci prosinci se zúčastním zasedání vojenského paktu veteránů ve výslužbě (pracovní školení) v Luhačovicích a jsem ochoten při kávě uvedenou problematiku projednat a vyjasnit. I přes výše uvedené napadení mé osby si dovolím pozdravovat celou rodinu gen. Peprny, t.j. taťku Tondu, mamku Janu, segru Alku i Jarču s celou její rodinou, psa Endyho, andulku Pepíka + všechny králíky, slepice, mravence a v neposlední řadě i krtka na zahradě. Ať se Vám všem dílo daří.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]