Reagovat na příspěvek

Něco k pravidlů
[Autor: miz] [Datum: 09.08.2003 17:24:16]
Ahoj kluci možná to bude odemne znít blbě. Nevím co jezdí všichni ostatní ale já jezdím šampionát.Před nastavení rally jsem znovu instaloval colina abych jel ze základem protože jsem tam měl různá vylepšení. Možná jsem ze začátku neporozuměl plně pravidlům a nastavil šampionát protože v něm pokud si ujasníme pravidla se podvádět vlasně "nedá". Souhlasím s kzy že rodíl mezi jezdci nemůže být 6 a víc sec.za to bych dal PENALIZACI 60sec.(návrh do pravidel)někomu se to možná nebude líbit ale pokud jezdí ferově tak by měl jezdit za experty a né zač. když je tak dobrý. A ještě k pravidlům jezdíme za třídy A a B ale výsledky jsou jenom jedny (upřesněte výsledkovou listinu). V trialu se dá využívat cheatů třeba turba což je také podvod (pravidla nezakazují).Za neodeslámí všeho potřebného do termínu(dost času)souhlasim s diskvalifikací v dané rally. Omlouvám se všem dotčeným za SW.protože jsem dostal penalizaci 10sec.(to mě naštvalo) vlasně za to za co STAČILO UPOZORNIT(návrh do pravidel). Další věc ohledně špatně sečtených časů. Mám nainstalovaný CMR dvakrát takže v jednom trénuju a ve druhém jezdím soutěž tak nevím jak to možné že i já mám špatně sečtené časy? U toho kdo trénuje v trialu to chápu. Asi tím že jedu šampionát(kde turba nefungují)nemám ve složce replay žádné *.gpr takže je nemůžu poslat a tím asi budu muset zkončit.NERAD protože nevím co s tím. Z pravidel jsem na to nepřišel. Kluci můžete mě poradit??? Dík. Chěli jste nějaké návrhy takže tak to vidím já čau.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]