Reagovat na příspěvek


[Autor: PAP] [Datum: 07.08.2003 8:19:01]
Já jsem si toho všiml už u rally Švédsko, ale nechtěl jsem do toho vrtat. Výsledné časy mi taky vyšly jinak, ale celkové pořadí jezdců bylo skoro stejné (kromě tuším 5. a 6. příčky - ty měly být naopak). Taky se mi tenkrát podle průběžného umisťování nezdálo konečné umístění MICe o jednu setinu za mnou a když jsem to sečetl byl jsem překvapen. Mám už i nápad čím to asi je. Vím, že výsledné časy nesčítají pořadatelé ručně,ale opíšou je ze souboru pps, který přečtou prohlížečkou výsledků. A já si myslím, že do souboru pps, tedy do profilu jezdce se ukládají nejlepší časy zajeté na RZ a to i ty, které zajede při tréninku na čas (Time trial). Ne vždy se povede v závodě zajet absolutně nejlepší čas stejný jako při tréninku, většinou to bývá o nějakou tu setinku horší čas. Ale výsledný čas sečte prohlížečka výsledků z časů, které byly zajety v závodě a tím podle mě vznikne ten rozdíl. Je to jen mů názor, ale jiné vysvětlení mě nenapadá. MIZy ručně sečteny mi vyšly stejné časy jako tobě. A pro Cobra Racing k tomu návodu - chce to dobrého řidiče a trénovat, trénovat, trénovat, trénovat, trénovat a ještě několikrát trénovat :-D. Ale když není čas, tak to nejde :-(. Collinovi zdar.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]