Reagovat na příspěvek

RE:Australia
[Autor: PAP] [Datum: 06.08.2003 12:18:26]
Zdravím tě OSR. Někteří pomalejší (že jo Cobra Racing - nic ve zlém jen popichuju ;-) asi nemůžou ztrávit, že můžete být tak rychlí, tak vám dali otazníčky :-). Škoda, že jsem se nemohl účastnit (přišel jsem o computer a nevím jestli ho někdy dostanu zpátky), třeba bych měl taky otazníček :-D. Taky zastávám názor využití celé šířky tratě, ve skutečných závodech taky závodníci najíždějí na trávu a snaží se jet co nejpřímější směr, ale co předvedl MIZ ve Švédsku, to už bylo za hranicemi pravidel (taky se do tebe ještě jednou strefím - ale všechna čest, v Austrálii už to vypadalo férově). Řezání zatáček, to beru, ale zkracování si tratě různými zkratkami to je nefér (škoda že to programátoři Collina pořádně nevychytali, to bychom tady nemuseli řešit takové problémy). Od rally Keňa mám obavy, že posuzování zkracování tratí pořadateli nemusí být úplně objektivní. Nic proti vám chlapi - nechtěl bych být na vašich místech. Naopak díky vám za to, že jste takovou soutěž uspořádali (je mi jasné, že to musí stát spoustu času) a umožnili tak všem pařanům collina srovnání s ostatními. Přece jen jezdit a pořád nad počítačem vyhrávat, to za nějakou dobu přestane bavit. Zamáčknu slzu s povzdechem:"Snad si ještě někdy zazávodím". P.S. Rallyoví pařani, nezapomeňte na Barum Rally Zlín!!!!!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]