Reagovat na příspěvek

Dotaz na Nikose a Pavla
[Autor: Roman(] [Datum: 28.07.2003 7:37:32]
Zdarek vsichni nadsenci, vidim ze Vam stranky zustaly od posledni doby co jsem tady byl a to je dobre, uz nevim s kym jsem si od Vas psal jelikoz se mi zbortil comp, bylo to tak asi pred rokem, ale to je vlastne fuk. Jelikoz jako byvaly zak i cvicitel tohoto umeni jsem patral po adrese Nikose Vasiliu a Pavla T. jakozto me byvale trenery, z kterymi jsem si dokonale uzival a prozil snad ty nejlepsi roky do roku 1997. Kdy jsem pak zacal vest oddil sam a nasledne jsem bohuzel pracovne musel odjet pryc mimo republiku a pak rodina, deti a no proste , dal uz by to byly kecy. Cvicim porad, ale je to jak se rika spis laxni a jak se mi chce, jelikoz muj oddil se po mem odjezdu pomalu rozpadl, coz byla skoda, ale takovy je zivot. A na me prichazi doba, kdy citim ze to potrebuju obnovit a zacit se tomu opet poradne venovat, ale bez kontaktu a lidi to jaksi nejde. Proto oslovuji Vas, vas vsechny kdo mi helfne. V prve rade bych rad ziskal kontakt na Nikose a Pavla, jelikoz Ti jsou mi nejblizsi. A pak bych se rad seznamil s nekym kdo mi pomuze se zpet dostat do forem Draka, jelikoz uz je to dost dlouho a hooodne veci jsem uz fakticky zapomel a rad bych se drzel presne formy tak jak jsem ji zazival na paskovani s Poestgesem ci Pavlem T. Mam sice doma jeste materialy co jsme meli v letech 1990 - 1995, ale jiste vsichni vite co to zazili oc se jedna :-), mam dokonce i jeste treningovou kazetu s pavlem ze skoly s Frydku s nastevou Poestgese, kde predvadi vsechny formy draka, ale bohuzel ta kazeta uz je v tak hrozne kvalite, ze uz je spise nedivatelna. Takze ted se spise ptam, existuji nejake nove materialy co se tyce forem draka a dechovych cviceni? At uz je to vlastni treningova kazeta ci skicy forem. Jinak at vite vubec kde jsem trenoval, patril jsem do Ostravskeho oddilu Chan Shaolin Si - Dju su kunkg fu, pod vedenim Nikolase (Pavla). Takze uz jsem se rozepsal dost a dost, takze doufam ze se nekdo ozve, zdravim Vas vsechny a mejte se fajn a preji tvrde treningy.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]