Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:RE:RE:Nejslavnější období našich dějin
[Autor: Zdenek] [Datum: 21.07.2003 21:13:49]
Nazdar Sabine, ty jsi dneska nějaký tolerantní, začíná s Tebou být nuda. Vzhledem k tomu, že občas jsem donucem vyrazit za humna, došel jsem k názoru, že všude na světě mají obyčejný lidi přibližně stejný starosti. A to je hlavně jak uživit svoji rodinu a zaplatit svoje účty a nemuset přitom pokud hrbit záda až pod lidskou důstojnost.To není až tak snadná věc a to často ani v západní Evropě.No jistě to poznáš až budeš mít rodinu. Pokud se s těmi lidmi budeš bavit, nějak si pak nedokážeš představit, že bys je měl nenávidět, jen proto, že zrovna nějakej křikloun vykřikuje, že pruhovaný nebo puntíkovaný a já nevím kdo jsou naši nepřátelé. Proto by všichni tihle obyčejní lidé nejlépe udělali, kdyby všechny ty bojovníky za národ, Boha, rasu a podobný nadhodnoty poslali do hluboký pr..le.Já jsem v Německu zažil, jak se dva přátelé začli během 4 měsíců nenávidět, protože jeden byl Chorvat a druhej Srb.Teď v létě zrušilo tisíce Němců dovolenou v Itálii jen proto ,že jeden extrovní italskej blb prohlásil, že všichni Němci jsou tlustý vožralý prasata a druhej extrovní německej blb prohlásil, že když takhle ,tak on do Itálie na dovolenou nepojede.A nepomůže, že se 80 % Italů za toho blba stydí,protože už se toho chytly noviny a už to frčí už to jede. Kdyby si TV Nova usmyslela vyvolat válku se Slováky, tak do tří měsíců stojí 200 000 Nováků na náměstí, budou mávat fanglema a křičet hr na ně.(a to jsem optimista, spíš by to bylo do měsíce a 500 000 Nováků)Pokud by si stejný cíl dala i Markíza, tak máme za 50 let co oslavovat.Ať už by vyhrál Sever nebo Jih.V tomto případě tedy Západ nebo Východ.Byly by i pomníky a hrdinů jistě také dost. Takže můj obdiv mají Ti, kterými tak pohrdáš, ti přízemní jedinci,co nikomu nic nedluží, platěj daně,jen se tak plahočí ,aby zaplatili svým dětem školu , nákup v Tescu a hypoteční splátku a na nadhodnoty kálej. Jinak samozřejmě nepokládám konstatování faktů za nějakou urážku.Do tolerance měli husité hodně daleko.A to jak Země upadla od dob Karla IV za pouhou jednu generaci, nepokládám za sebemenší důvod k nějakým oslavám.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]