Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:RE:Nejslavnější období našich dějin
[Autor: Sabin] [Datum: 21.07.2003 10:17:55]
Nazdar Zdenku! Bohuzel doslo k nedorozumneni z problemu psaneho pisma. Nepouzil jsem slovo nadavat ve smyslu na nekoho rvat, ale ve smyslu srandovne oslovit. Proto jsem ho dal taky do uvozovek. Vis Zdenku, hlavni problem je v tom, ze ja se proste nestacim divit te ceske povaze. Ve Francii slavi dobyti Bastily a jsou hrdy na svoji revoluci, v USA oslavuji vitezstvi Severu, ve Skotsku miluji Viliema Walise (promin, nevim jak se pise) a tak bych mohl mluvit dal a dal. Ale u nas proste ne. Cesi jsou bud ateisty, kteri se zajimaji jenom o sebe a osttanimu se posklebuji a nebo jsou rimskymi katoliky, kterym zase novodobi Koniasove smerujou myslenky kam oni potrebuji. Ja proste nechci patrit mezi tu vetsinu, ktera radsi stahne ocas mezi nohy, necha si lamat pater a breci za humny kdyz jim nekdo ublizuje. Nechci patrit do skupiny, ktera strka hlavu do pisku s vykrikem Me to nezajima, protoze me to nepali. Nechci zabrednout do toho, aby moje nejvetsi povyrazeni byl stredecni sex a patecni veprova. Takze studuji, ctu, poznavam a chci aby me pravda osvobodila. Ja moc dobre vim, ze nase dejiny od prichodu Slovanu byly desive a krvave, ale ktere nebyly! Tak to proste bylo a my ty dejiny musime poznat, pochopit, ale nesoudit je dnesnima ocima. Pokud jde o tve urazky, ze srovnavas husity s teroristama, ze byla husitska myslenka netolerantni a bigotni a ze husiti byli pouze zlodeji a vrazi, tak ti odpoustim, ptotoze jsem uz zvykly na to, ze me lidi oznacuji za Upalovace jeptisek. Ja vim, ze to neni pravda a tak se preci kvuli lzi nebudu rozcilovat. Na to je dneska moc hezky. Mej se fajn a zdar Sabin.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]