Reagovat na příspěvek

Čtěte prosím, Důležité!!!
[Autor: OSR] [Datum: 10.07.2003 22:24:32]
Nazdar rallymani, jak se vam trenuje na Svedsko? Mne dost blbe, ale o tom sem psat nechtel. Chci totiz, aby Cobra cup byl co nejhodnotnejsi, tak sem se rozhodl rozpoutat diskuzi. A to na tema CISTOTA(FEROVOST) JIZDY. Priznal se mi jeden rallyman(nebudu jmenovat, ale on se treba prizna sam), ze jezdi zkratkama, ale nikoli rallyovejma(projet sikanu rovne po trave atd.neboli tak jak to delaj profesionalni jezdci, aby si nerozhodili zbytecne auto zatacenim - videl sem to v TV v MS v rally), ale jezdi lesem, skace pres utesy a podobne, cimz se dost zvyhodnuje a ziskava dost neferove cas. ZAJIMALO BY MNE TEDY, KOLIK Z VAS SI TAKTO DOST UKRUTNE TRAT ZKRACUJE, neboli KOLIK Z VAS TENTO ZPUSOB BOJE POVAZUJE ZA FEROVY(gentlemansky, zavodnicky)? Je to totiz nesvar, ktery dost ovlivnuje objektivnost celeho Cobra Cupu, a pri nynejsim systemu se neda prakticky kontrolovat(namet pro poradatele). Takze vas prosim, abyste prispeli do diskuze, abychom si ujasnili, jakze to budeme jezdit!!! At zjistime, kdo je nejlepsi, a ne kdo je nejvychcanejsi. I kdyz pri soucasnem systemu budu mozno dat pouze na slovo zavodnika, na jeho gentlemnsky slib, ale co se da delat. snad si budeme verit ne. Takze prosim diskutujme, diskutujme!! P.S. Cestne pionirske, ja OSR, jezdim fer a zkracuju si pouze tak jak se to dela v opravdove rally(klidne to dolozim svejma replayema). A jeste neco, fakt mne to s vama bavi, pripadam si skoro jako tovarni jezdec. CAU, OSR (icq 89596696)
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]