Reagovat na příspěvek

RE:no to je super.
[Autor: devl] [Datum: 22.05.2001 22:58:13]
No tak za prvé. Můžete mi dotyčná osobo říci, co se tak exkluzivního dělo za "Ivánka Krumla"? Vy snad žijete v jiném světě! Proč mi o něm něco pozitivního nenapíšete, abych měl důvod posrat se smíchy. Za druhé píšete, že se Podbořany mění ze dne na den. Lepší vtip snad neexistuje. Píšete, že je třeba vyzdvihnout Podbořany na "vyžší" úroveň. Já bych je radši vyzdvihl na "vyšší" úroveň. Podbořany mají takovou úroveň, jakou mají úroveň lidé, kteří zde žijí. A můžu vám říci, že pokud je lidem naprosto lhostejno, jak se zde rozhoduje, a kteří lidé rozhodují o budoucí podobě města, tak je mi smutno. Podbořany jsou a budou ještě dlouho zaprděný. Svět sem naposled došel, když jsme stáli před památníkem V.I.Lenina a mávali mávátkama. Píšete, že je zde spousta ambiciózních mladých lidí. Musím s vámi naprosto souhlasit. Ale je tu problém. Myslíte si, že mladý lidi v tomhle městě někdy pustí ke slovu. To sotva. Možná pustí, ale nebude to jen tak. Je třeba si ale uvědomit, že kdyby nebylo mladých, tak by toto město chcíplo. Už vidím těch nekonečně mnoho negativních reakcí na festival, který se bude v červnu konat na náměstí. Jsem znechucen a proto raději končím.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]