Reagovat na příspěvek

Nahr. dily + klima...
[Autor: Vladimir] [Datum: 25.06.2003 16:50:40]
Ahoj vsem, bohuzel zadny oficialni seznam nabyzenych nahradnich dilu k dispozici neni. Na sklade je v soucasne dobe zbozi za cca. 38 000 000,- Kc (puvodni ceny pred slevou) a seznam polozek se dost rychle meni. Pracuji tam 4 zamestnanci, kteri maji dost slusnej fofr. V Daewoo Motor Czech uz neexistuje nikdo, kdo by provozoval a aktualizoval web s nahradnimi dily a podobne. Az se doprodaji dily a doresi se resty, tak se firma zlikviduje, nebot prodej novych vozu daewoo jiz pred nejakym case presel pod kridla firmy GM (Opel). Na Slovensku je situace stejna. Jediny zpusob jak zjistit zda maji ten ci onen dil je zvednout telefon a zavolat (+420 2 6614 2408). Pracovni doba je od 08:00 do 17:00 (PO - PA). Preju hodne stesti a dlouho neotalejte. Pokud si neco objednate, je nutno si to vyzvednout a zaplatit do sedmi pracovnich dnu, jinak to propada ve prospech dalsich zajemcu. Mame tady tuny plechariny (blatniky, kusy karoserii, disky kol a pod.) na vsechny starsi typy Daewoo. Kdo neco potrebuje, tak nevahejte, ceny jsou bezkonkurencni. Na vsechno sleva 80%. Klima: U sveho auta jsem unik media klimatizece resil tak, ze jsem to neresil a nechal klimu natrvalo odpojit. Moc casto ji totiz nepouzivam (nachylnost k ryme) a nechtelo se mi do toho moc investovat. Jinak v mistech, kde srouby prodrou chladic to pry nejde zaletovat. Resit to pry lze jedine vymenou chladice.(ten se ted da sehnat v DMC za cca. 3 000,-kc, puvodni cena cca.12 500,-). Nez tak ale ucinite, doporucuju nechat udelat test tesnosti klimatizacniho okruhu, abyste mel jistotu, ze vam to treba neunika nekde uplne jinde, kde by to slo normalne pretesnit. Mozne je vsechno. Drzim palce. Vladimir
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]