Reagovat na příspěvek

Poděkování všem ....
[Autor: Ivona Vetešníková] [Datum: 23.06.2003 14:03:44]
Musím poděkovat všem, kteří se podíleli na natáčení seriálu Četnické humoresky - byl to opravdu moc pěkný seriál. V poslední době se nenatáčí mnoho dobrých českých seriálů. Četnické humoresky se mi moc líbily a už s napětím očekávám natočení dalších (3.série). Byla bych ráda, kdyby se herci sešli opět ve stejně dobré sestavě jmenovitě: Tomáš Topfer, Ivan Trojan, pan Junák a další výborní herci, jak brněnští, tak i pražští. Seriál mě upoutal především dobou do které je děj zasazen, tak i dobovými prvky (automobily, motorky, staveními). Protože pocházím ze Šlapanic je mi prostředí velice blízké,dobrým nápadem i bylo ponechání původních stavení a obydlí ve kterých se natáčelo (žádné studiovky), ale autentické prostředí!Jen je škoda, že paní Šafránkovou už neuvidíme v dalších dílech (nebo snad ještě ano?) Opravdu myslím, že jste všichni odvedli dobrý kus práce a v pokračování další dílů přeji také takový úspěch jako doposud. Speciálně pro p. Topfera - myslím, že jste si u všech vzbudil potřebný respekt, jak na plátně, tak i u herců. "A Ludmilky, jako vaší seriálové paní štábní si važte" - velice hodná a pěkná paní. Pro pana Trojana - bylo by hezké, aby jste pokračoval v natáčení dalších dílů, ikdyž jak se píše v deníku Četnických humoresek - o tom zatím přemýšlíte, protože máte v současnosti početnější rodinu. Tahle role Vám padla, jako ulitá. Také děkuji (a to hovořím asi za mnoho diváků) za vydání brožury kroniky z natáčení Četnických humores - přečetla jsem jí (jak se říká) jedním dechem Vaše divačka ze Šlapanic
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]