Reagovat na příspěvek

2 problemy, dusenie pri vecsom pline a vyhrievanie, zadneho skla
[Autor: Vladco] [Datum: 14.05.2003 10:21:11]
Zdravim, uz som tu davno nebol...nejak to opeknelo :) ak mi mozte niekto poradit, mam Nexiu rv95 8ventil, dal som si spravit LPG BRC, vsetko chodilo ok, az som si postupne zacal uvedomovat, ze ked stupim na pedal viac ako na polovicu -blizi sa to k podlahe (vyuzivam to hlavne na 3ke pri predbiehani) tak ho zacbne dusit, ako ked som mal na pioniery spinave trisky.. :)) pridam viac dusy, pridam len do polovice ide ok, prejavuje sa to aj na benzine, aj na plyne na lpg to viac citit, a este bonus, nieje to vzdy rovnomerne, a niekedy to dokonca aj uplne dobre funguje, vzduchovy filter je myslim ok, ak niekto riesil nieco podobne, budem vdacny za kazdu radu.. a este ma stve ze mi nefunguju vsetky vetvy vyhrievania zadneho skla.. skusal som lepit elektrovodivim lakom, ale som dost babros, tak to nevyzera dobre..asi som ho mal prilis husty, ale chcem dat do zadu aj tak folie, a tak sa chcem soytat, niesu este nejake ine moznosti oparvy ako lakom? pripadne neskusil niekto na lepene cesticky davat folie? ako to vyzera a ci to ma zivotnost? diky moc za reakcie.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]