Reagovat na příspěvek

Konečně jsem našel chubu v černobýlém tv-out u GeForce MX440!!!!!
[Autor: Macin] [Datum: 28.04.2003 12:33:07]
Mám to!!Zas aby na to přišel Macin.... Přišel jsem na to úplnou náhodou...ale přišel!!! Tak že ,postupujte takhle: 1.Detektujte televizi 2.Nastavte tv jako primární -starndartně tam je monitor(analogový) a najdete to pod:vlasntnosi obrazovky,potom nastavení ,dále upřesnit a pak klepnutím na GeForce mx 440 a nakonec položka nWiew.Pak vyberte klonování a dejte jako primarní televizi.(Pozor-zde je kámen úrazu ještě 1 zkonrolujte!!!). 3.Potom dejte nastavení zařízení,pak oprava barev a klepněte na pole device selection.Tam zadejte TV(pokud tomu tak není) a změnte formát na Belgie PAL-H a dejte použít. To je celé! !!!!!! Pokud jste postupovali podle návodu měly by jste mít krásně barevnou televizi. Jakékoliv pochvaly nebo připomínky na m.baca@seznam.cz HEZKÉ DÍVÁNÍ VÁM PŘEJE MACIN!!!! Pokud se stane že video pude vidět jen na monitu a ne na televizi(bude tam černé okno),tak platí 1 zásadní věc:Vždy co máte nastaveno primárně tam se bude správně zobrazovat video,ale na druhým přímači bude černé okno.Příklad:Pokud bude nastavena televize jako primární ,pude na ní video,ale na monitoru ne.Pokud bude monitor primární tak pude vidět video jen na monitu a na tv bude černé okno.PS:Platí pouze pro filmy ve formátu *.avi a podobně.Zkoušel jsem tam dát DVD a jely oba přímače naormálně z obrazem!!!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]