Reagovat na příspěvek


[Autor: Péťa] [Datum: 13.03.2003 23:54:41]
Ani mi ten telefon nestacil pipat. Sotva by me napadlo, ze to budete- zvlast pan ctihodny prezident, takhle prozivat. Rozhodne nemam v umyslu se vami dohadovat a srovnavat fotbal se softem- to bychom se asi nikam nedostali, protoze ja zbožnuju oba dva sporty, zatimco vy jenom jeden. V celku je mi jedno, co so myslite, jenom je trochu do oci bijici pouzit vyraz Joudrs jako synonymum ke slovum nula a misto, kde spi kazdy trener s kazdou hrackou. Ale presne jak jsi napsal, je to jenom nazor. Ze srdce ti preju to petadvacetihodinove psani svych prezidenstkych nazoru. Ten muj prvni prispevek nebyl ani trochu z nastvani, ale spis by to mohlo byt prvni popuzeni. A za to tele se omlouvam, ale nejak nemuzu prijit na to, jak jsem mela vedet, ze je to tvuj bracha. A tohle vysvetlovani a omlouvani se uz prestalo byt "zabavny". Ale prece jen jeste neco- za mym druhym prispevkem uz nic sloziteho neheldej- rozhodne ne utok na svou neotresitelnou funkci- byl to proste jen postreh z prohlizeni fotek- tot vse. Moooooooooc vam vsem drzim palce a doufam, ze po vasem prvnim jarnim zapase budu moci tyto radky vyplnit jen slovy chvaly a nadseni a budu moci pridat gratulaci k vasemu velkemu vitezsvti- tak se snazte. PETRA
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]