Reagovat na příspěvek

UB
[Autor: Milena] [Datum: 25.02.2003 17:17:25]
Paní senátorko, protože zastupujete náš kraj, tak by mě zajímal Váš názor na UB. Jsem její dlouhodobou klientkou (rozhořčenou klientkou). Na podzim, kdy se začalo o UB mluvit jsem znervozněla, ale pak jsem se na internetu dozvěděla, že ČNB souhlasila se vstupem italské finanční skupiny, že došlo k dohodám, tak jsem jako správná Moravačka v moravské malé bance zůstala. Jaký jsme zaznamenali šok 20.2.2003 asi nemusím popisovat. Jen by mě zajímalo, jak pracuje ministerstvo financí a jak ČNB. Nerada bych zase zaznamenala, že jediní, kteří mohou za své finanční ztráty jsou neobezřetní klinenti UB. Tato fráze je již ohraná a já jsem byla dost pozorná, ale dostanu asi informace jen jaké se patří na obyčejný lid. Nechápu, proč se do jiných finančních obrů nalily stovky mld Kč (a to i z mých daní) a tady, jak se snažím pochopit se případní majitelé dohadují s ČNB a MF o 1,5 mld. Že stát pomůže UB se špatnými úvěry převzetých zkrachovalých bank jsme se ze sdělovacích prostředků dověděli a co se děje nyní je nad moje chápání. V malé moravské bance (UB) asi žádní vysocí úředníci účty nemají a my, drobní střadatelé máme smůlu, že o část svých úspor máme přijít! Pro koho je tu MF a ČNB se svým guvernérem s platem 220 tis./měs ?? Jak se budete ke klientům z UB stavět při projednávání této kauzy v parlamentních komorách??
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]