Reagovat na příspěvek

Jsem pripravena na REIKI ?
[Autor: Mája] [Datum: 21.02.2003 10:45:34]
Ahoj lidičky! Jsem moc ráda, že jsem přišla na tyto stránky, protože právě teď potřebuji radu.Asi zhruba před rokem se mi takzvaně začal hroutit svět.Byla jsem hodně dlouho psychicky na dně a krátce na to mi začaly i různé zdravotní problémy.Které trvají do dnes a řekla bych že se čím dál tím horší a s tím samozřejmě i má psychyka. Uvědomila jsem si, že se mou není něco v pořádku a že musím začít znovu a nějak jinak ( najít sama sebe), pokud se nechci úplně zničit. A tak jsem se dozvěděla i o REIKI.Byla jsem nadšená a po nějaké době jsem se přihlásila na kurz REIKI c.1, na který mám jet ted koncem března. Ale ted v posledni dobe mam zvlastni smisene pocity a nevim jak si s nimi poradit. Na jednu stranu po REIKI touzim a na druhou stranu se bojim, jestli jsem na REIKI pripravena.Nevim jak Vam tyto zvlastni pocity popsat jako bych mela strach, ze po zasvetceni uvidim, nebo uslysim veci, na ktere nejsem pripravena ( myslim neco spiritualniho, napr.neco jako jemne hmotne vnimani atd..)Vim, ze co potrebuji,je najit tzv. klid, vyrovnani, prijeti sama sebe...Mam znamou ktera ma druhy stupen REIKI, chtela jsem si s ni o mych zvlastnich pocitech promluvit.Chtela jsem aby mi pomohla pochopit ceho se vlastne bojim, protoze REIKI je prece něcon nadherneho, ale vycitila jsem , ze se se mnou o tom bavit nechce, nevim proc?Chtela jsem jen poprosit o radu.Citim se vnitrne hodne napjata a nevyrovnana, vlastne si uz vubec nerozumim.Proto bych chtela o radu poprosit Vas.Budu vdecna, za kazdou odpoved. Dekuji a preji Vam vsem krasny den plny slunicka :-).
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]