Reagovat na příspěvek

Pozvanka na Kanci hody
[Autor: Igor] [Datum: 18.02.2003 14:37:27]
Pozvanka na kanci hody. Tak panove vcera po ceste domu jsem se stretl s 3-mi divokymi prasaty(dale jen svinemi) asi tak ve 120Km/h.2 svine to odnesli tezkou ujmou na zdravi(smrt u jednoho byla okamzita, druha jeste usla 7m).3 svine to myslim prezila a utekla. Moje nexie odnesla tezkou ranu na prednim umelym narazniku(celej upadl) a levym svetlem.Dale mi chybi oba predni blinkry.Naraznik jsem sehnal i ve stejne barve za 500kc.Ted shanim svetlo a blinkry. Nexie vypada celkem neporusene akorat ta 1 svine se mi trefila do pravych dverich a mam je promackle, jinak jine plechy jsou OK.To se divim.V takove rychlosti do 2x50kg prasete??Myslivec, ktery oklizel ty svine , tak rikal, ze pred tydne na stejnem miste trefila fabie srnku a fabie i srnka na sracky.Myslim, ze celej naraz podrzel predni naraznik. Poznamka:kdyz sejmete nejake zvire, je dobre zavolat policii, nebo mistniho hajnyho, aby toto zvire odklidili, pripadne vzit na gulas.Od policie nedostanete zadnou pokutu(jedine jestli neco porusite-jedete v protismeru, ci opili atd.) Takze ted budu muset opravit toho sveho milacka. Zdar
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]