Reagovat na příspěvek

Zeby sme skusili to virtualne stretnutie?
[Autor: Jasanka] [Datum: 17.02.2003 15:53:51]
Ahoje vsetci,ktori sa ci uz pravidelne alebo menej pravidelne zapajate do diskusie na tejto stranke:)Mna vcera na nnj zaujal tusim Brinov na vrah na stretnutie poskuchacov jazdcov takto cez net.Teraz vidim,ze sikovny to Mato to hned aj hodil na uvodnu starnku, tak by som k tomu, ako tak pozeram prva chcela nieco natukat:)Neviem,ale podla mna by to mohla byt aj celkom sranda, dohodnut sa a trochu si medzi sebou pokecat:) Moj skromny navrah by bol vsak najskor o take 2 tyzdne, najlepsie v piatok, ku koncu tyzdna, kedy ma viac ludi troch casu pre seba:) Lebo ja si idem urobi dobrovolne nasilu "neplatene" volno tento tyzden, a potom mame my na strednej tyzden volna, takze asi tak:)... Suhlasite,nesuhlasite? Myslim,ze sa azda nejako dohodneme,posielajete aj vy ostatni svoje nazory, a tak... Ja sa po prazdninach urcite pripojim:) Teraz to trosku vylezim a bude to fajn... Tak uz koncim a zdravim najmä tych,ktorych som doteraz stihla postrehnut na tejto ankete teda Mata, Misa (Michala),Luciu a vsetkych ostanych,ktori sa po case mozno aj pripoja:)... Ak som niekoho ukrivdila, nech mi to prosim prepaci:)... cau, cau...
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]