Reagovat na příspěvek

najcastejsie problemy
[Autor: maroš] [Datum: 27.01.2003 23:56:01]
Tak uz aj ja mam NEXIU.Preslo mi ich rukami par,a tak by som zhrnul najcastejsie problemy:1.hlavne u 8V vackovka(niektore boli v dezolatnom stave)- preto radim nesetrit na kvalitnom syntetickom oleji(ak bol pouzivaný mineral,tak syntetiku uz nie) 2.zapalovacie kable(motor trha)-vymenit za nové-silikonové,stoja asi 130 Sk/kus na kazdej pumpe 3.predné brzdy(slabé,pri vyssích rychloastiach volant trase)-vacsinou sa vplyvom zaseknuteho prasiatka brzdy vyhreju a kotuc sa zdeformuje.Nepomaha osustruzenie.Treba brzdy rozobrat,vycistit,rozhybat,namazat(iba tam kde treba) a samozrejme vymenit kotuce a ked zuholnateli dosticky,vymenit aj tie.(pozor,tie najlacnejsie pískajú a rýchlo sa derú) 4. stierace (sekaju)- ramienko stieraca treba nastavit=skrúcat tak aby guma bola po skle vzdy tahana( tam aj spat)a nikdy nie tlacena 5.praskajuce struny pruzenia(vacsinou odpadne prvy zavit)-odlomenu cast zahodit a netrapit sa tím 6.antena sa zasekava,presedené sedacky,zvlnený tapacir dveri,vrzga kufor,mrznu zamky a dvere,hnije vyfuk popr.katalyzator(vacsinou iba zvnútra) .Na zaver este vrele odporucam sviecky NGK BPR 6ES (cca 110 Sk/ks)- vyskusajte a iné uz nebudete pouzivat . Cakam na vase reakcie.Maroš
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]