Reagovat na příspěvek

Něco ke koloběžkám
[Autor: Mišák [CBTP]] [Datum: 27.01.2003 21:37:08]
Za CBTP Vás srdečně zdravíme v novém roce.
Náhodou jsem dnes zavítal na 24-hodinovku a našel několik nových informací. Těší nás, že ani náš loňský hodnotný výkon, který nás mimochodem velmi překvapil, neodradil Platany k brzkému přihlášení. Nevím, proč si myslíme, že ten, kdo se přihlásí, už trénuje. Samotná představa 24 hodinového martyria nás už teď ničí a k tomu fakt, že se možná pojede na nové neošahané trati nás přímo decimuje. Naše tělesné schránky devastované s hlediska sportu zahálčivým způsobem životem rozhodně nemohou obhájit svůj výkon na základě fyzické zdatnosti. Proto je pro nás důležitější psychická příprava, jak zničit soupeře. Na pravidelných spiritistických dýcháncích si snažíme vsugerovat představu, že se jede furt skopce, že to co bolí, bude v dalším kole silnější apod.. V našich myslích se rodí plány na nový stroj, tj. pravděpodobně ještě dráždivější design, který vyvolá dojem mnohem aerodynamičtějšího tvaru stroje. Stroj nastříkáme tak den před závodem. Vývoj techniky jde závratným tempem kupředu, proto jsme již ve Stomovce hodlali umístit několik mezičasů, každý náš jezdec měl na sobě několik čipů, některým u nich by byla odeslána informace o průjezdu mezičasem, údaj o rychlosti by byl výkonným procesorem 386 zpracován a vyhodnocen a dle potřeby vyslán signál zpět k jezdci do patřičných čipů s pokynem k elektrické stimulaci pohybového svalstva. Amplituda signálu bude záviset na aktuálním pořadí týmu, odchylky od průměru vytčeného cíle - např. 650 km. Jistě chápete, že toho jsou schopni se účastnit jen Ti nejodolnější jedinci. Dále vás žádáme, abyste co nejdříve s definitivní platností určili místo závodu, neboť jistě chápete, že tak sofistikované zařízení nelze instalovat z hodiny na hodinu, či dokonce přes noc.
Děkujeme předem za pochopení.
Mišák

P.S. Nechceme být ješitní, ale myslel jsem si , že jsme ukončili 4-letou hegemonii Stopařů a bohužel tento holý fakt není zmíněn v Historii koloběžek jako významný milník. Tedy nic proti Stopařům.
P.S. CBTP není z Prahy. Osobně mi to nevadí, ale předcházím námitkám typu - Pragocentrismus - aj. Raději nic.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]