Reagovat na příspěvek

for : prosa, proche a RTD (ad aktualizace)
[Autor: badla] [Datum: 19.01.2003 23:04:05]
mam pocit, ze bych mel z titulu webmastra techto stranek asi zareagovat na nektere pripominky ohledne aktualizace stranek: 1. pred nekolika mesici jsem zridil podstranku s prispevky od fanousku, kteri maji cas a chut prispivat na tento web - sami se muzete presvedcit, kolik je tam prispevku.... kazdy jen kritizuje, ale prilozit ruku k dil ani nahodouu...... 2. webmaster nerovna se redaktor!! bohuzel..... tudiz se stava, ze clanky, ktere sem pise Peta Kozak se ke mne dostanou cca jednou za tyden, proto se stava, ze clanky zde naleznete s nekolikadennim zpozdenim 3. pokud si nekdo mysli, ze by moh delat tyto stranky za mene penez, tak toho musim zklamat!!! my to delame zcela zdarma a pripojeni k inetu financujeme ze sveho. 4. PROTO ZNOVU A PONEKOLIKATE VAM SDELUJI, ZE POKUD SE CHCETE PODILET NA OBSAHU TECHTO STRANEK OZVETE SE NA badla@tiscali.cz A MILERAD VAS ZASVETIM A PREDAM PODKLADY, ABYJSTE MOHLI STRANKY UPRAVOVAT (to plati taky pro Prosa....). 5. jinak po skonceni sezony budou stranky nejakou dobu nefunkcni (asi kolem prazdnin, kdy je navstevnost temer nulova), chystam se prejit na dynamicky generovane stranky (takovy mini redakcni system). Zaroven asi predelam i grafiku. Takze pokud mate napady, jak rozclenit tyto stranky, co do ncih dat a co treba ne, nebo mate graficke nadani a chcete mi pomoci s navrhem - budu jen rad. Doufam, ze tento prispevek dostatecne osvetlil trochu opozdenejsi zpracovavani obsahu tohoto webu. Aby vsak nevyznelo vyse napsane tak, ze vedeni klubu nema pochopeni - sice na provoz webu penize neuvolnuje, ale propaguje na ruznych mistech svou oficialni inetovou adresu (viz, ledova plocha, casomira apod. - na ukor placene reklamy od sponzoru).
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]