Reagovat na příspěvek

EX-GUESTBOOK
[Autor: FREDIE] [Datum: 17.01.2003 18:56:10]
Od: Patrik Timursonowič Birkoffow :-) (ja@tamvsude.pl) Text: Drahý pane kolego, musím uznat, že jste si dal se svými stránečkami práci. Chtěl bych vám přát aby byly pořád hezčí a hezčí a hezčí, ale jak vás znám, budou i tak :-) Každopádně ... moje fotka je hrozná :-))) Ale co aspoň se lidi zasmějou :-))) -------------------------------------------------------------------------------- Od: Plukásek (plukasek@centrum.cz) Text: Ahoj Draku.. 1) základní stránku máš nechutně bílou a 2) text žlutej, vypadá to hrozně :-) v kombinaci s tou bílou .. .-) ale jinak dobrý . Chicht -------------------------------------------------------------------------------- Od: dimmu (dimmu@email.cz) Text: Zdarec palec starec borec molodec welkomorafský spolumajitelowec a kamošowec :o)) tožžž Twoje stranky sa mi očeň bardzo ljubjat, Ty brďo... tak f tom pokračuj a vsio bude očeň charašo... a hlavu hore, Tá pravá ešte príde... vieš to Ty a viem to aj ja... Ty si to zaslúžiš :o)) -------------------------------------------------------------------------------- Od: Aquariuska (Aquariuska@email.cz) Text: UZASNEEEEEEEEEEEE!!! Teda...Fredie, prekvapko na nejvyssim stupni. Zatim ty uplne nejlepsi stranky, ktere jsem kdy videla!!! A nelzu!!! Moc, moc, moc se ti to povedlo. ( At zije schopnost vse rozvinout do kratkych slohovych utvaru...) Ty lidicky jsi popsal uzasne, myslim, ze jsou radi, ze Te znaji... Jsou prima, vid? Jinak o nich psat ani nejde... Jo, mit v zivote stesti na lidi, to je zaklad...a ted ho, myslim, mas... Takze Tvuj zivot uz bude jen a jen lepsi!!! Uvidis... P.S. Prosba na zaver... Das moji fotku mezi \" VYTVORY \" ? Jsem totiz takovy maly ( prerostly ) prirodni ukaz, ktery uz se nikde jinde, nez kde prave je, nevyskytuje... Mej se nadherne a prozivej kazdy den naplno tak, jako kdyby mel byt Tvuj posledni... Jsem rada, ze jsem Te poznala... Pa \" Aquila \" -------------------------------------------------------------------------------- Od: susan () Text: that is the best picture you could find? Thanks for your honest comment... The site looks great. I had a good laugh reading your biography. One detail: I couldn\’t read the words that are in blue because of the black background. I look forward to seeing the progress. Cau -------------------------------------------------------------------------------- Od: mateson (mateson@seznam.cz) Text: fredáku vole to je dobrý.jestli jsi tohle spáchal sám,tak klobouk dolu.já ti puvodně psal,do nepřátel ,ale jaksi se mi ta svina vzkaz nechtěl odeslat.je to jakési dopíčené u mě.nainstaloval jsem si xp a jsem z toho nějak zmatenej.heléé no prostě jsi borec máš moc hezký stránečky.čaf -------------------------------------------------------------------------------- Od: Nafťák () Text: Ahojda TO tak jsem se tu byl kouknout a musím tedy říci, že TO tu máš pěkný. -------------------------------------------------------------------------------- Od: Will (vacek.jindra@raz-dva.cz) Text: Zdar Draku! Teeeeda stranky dost dobry :o) Skoda ze nemam vice casu,taky bych na tom asi zapracoval!!! Co dodati-Snad tam hod nejake nepratele at vime na koho si dati majzla-Ciao Priteli :-))) -------------------------------------------------------------------------------- Od: N.O.T.O.R. () Text: No Fredie prekvapil si ! Celkem vydarena page! A abych nezapomel, nevysis mi nahodou jeste jedno CD??? -------------------------------------------------------------------------------- Od: Marcela... PrcekMacek mailto:janeckova.m@kr-ustecky.cz Text: Čau Fandíku, musím přiznat že jsi mě opravdu překvapil.:-) Ty stránky nemaj chybu (nebo aspoň teda JÁ jsem přes moje urputné hledání žádnou nenašla). Jo a taky jsem nevěděla, že máš takový slohový nadání. To povídání o Tobě a ty komentáře k lidičkám se ti opravdu povedly. Jen tak dál... -------------------------------------------------------------------------------- Od: mailto:simione@seznam.cz Text: čus Frede docela to jde jsi šikovnej taky bych chtěla svoje stránky už je mám slíbený._Ten sraz plánuju 1.června u nás ještě to musím pořádně promyslet.Měj se simi -------------------------------------------------------------------------------- Od: Roooomčaaaa mailto:romca.usti@post.cz Text: Ahoj Fandíčku, ty stránky se ti docela povedly, jen dodělej ty fotky z pařbiček, jsem totiž zvědavá. Měj se moc krásně Roooomčaaa. -------------------------------------------------------------------------------- Od: Jarka () Text: nazdarek clovicku, doopravdy se Ti to povedlo. Jo a dekuji za vymenu fotecky. Tamta byla strasna. pa mlask +10+ :o)) -------------------------------------------------------------------------------- Od: Klarisa mailto:BrozovaEva@seznam.cz Text: Ahojík Fredíku. Máš to móóóc hezoučký, jen tak dál. Držím ti moc palečky a brzičko zase papa. -------------------------------------------------------------------------------- Od: Soňa Fafejtka :o) () Text: Škutu Škutu Škutane, jak se dneska máme? To koukáš, kdo Ti píše :o)) Překvápko co? To jsi nečekal :o) -------------------------------------------------------------------------------- Od: Barvička mailto:p.timurova@seznam.cz Text: Ahojky Fredie, chváááálííím, Tě přííííteeeliiii můůůj, tu dámu si dáme :o)) papa Petra Barvička -------------------------------------------------------------------------------- Od: Barvička mailto:p.timurova@seznam.cz Text: Ehmmm ehmmmm, a co takhe odepsat na můj lichotivý mail??? -------------------------------------------------------------------------------- Od: Maca mailto:Jiskricka@email.cz Text: Cusik Fredie, tak jsem se sem konecne dostala. Moc pekny stranecky. Jen tak dale ... :o) -------------------------------------------------------------------------------- Od: noname mailto:noname@noname.cz Text: Jenom me zajimalo jak to jede. Ale mas to celkem fajn, az na ty fotky, jsou nejake neostre. -------------------------------------------------------------------------------- Od: Meluzinka mailto:meluzinka@seznam.cz Text: clovek se vzdycky rad koukne muricko :-))))) -------------------------------------------------------------------------------- Od: Will mailto:vacek.jindra@raz-dva.cz Text: Teeeda Draku,mas to stale lepsi a lepsi :o)) Jenom toho MENTALKA ti nezapomenu!!! -------------------------------------------------------------------------------- Od: Finix mailto:Phoenix_@centrum.cz Text: Fredochu.....no jo poraddddd...:o)),pochvala pochvalna.Hlavne ten tvuj harem hihi!Koukam, ze docela konkurencni boje mezi vlastnima strankama.Tak musim davat pozor,abych nekoho nechvalila vic a nekoho min.Ale uz sem chvalila,tak zase letim vydelavat,abych si pak mohla nekoho najmout,kdo mi udela uplne nej stranky ze fsech.Tak zdarek sefiku -------------------------------------------------------------------------------- Od: Petr N. () Text: Zdar. SUPER STRÁNKY!!! -------------------------------------------------------------------------------- Od: Werich (alois.novak@centrum.cz) Text: Hej ty jses bud super typek nebo uplný debil ale jen tak dal. Posli mi cislo te netere co je jeste stara pana a uz ji dlouho nebude. Ps: Ve vsi pocestnosti. -------------------------------------------------------------------------------- Od: Fredie (fredies@volny.cz) Text: Tak mistre Aloisi ci Werichu, sice toto neni forum, ale udelam vyjimku a Tobe odpovim. Tvuj nazor beru, kazdy nejaky mame, co jsem, necham na ostatnich, ale pokud se jedna o moje netere, hele borce, ozvi se mi, dame osobni konzultaci a pak si rozmyslis, jesli o nich budes jeste takhle mluvit. Tak co, mas odvahu? Za text se umi schovat kazdej! -------------------------------------------------------------------------------- Od: lenocka (lenocka@centrum.cz) Text: Ahooj krajane :-) Tak jsem se těšila, jak budu moct kritizovat a ono nějak neni co. Aspoň jsem zatim na nic nepřišla:-) Máš to tu super, jen tak dál .. Paaaaaaaaa -------------------------------------------------------------------------------- Od: Birkoff () Text: No kolegáčku, marně se snažím najít něco ke zkritizování, snad jenom sekce o tobě by mohla bejt aktuálnější, a jinak to nemá chybu. Hlavně se mi líběj hodiny na hlavní stránce :) Jen tag dál :-) -------------------------------------------------------------------------------- Od: Sancho () Text: Ahoj Frede, jen jsem tak proletěl skrz tvé stránky a mám jednu připomínku. Zprávy v knize hostů se zjevně zobrazují tak, že nahoře máš starší a dole novější, chtělo by to robrazovat novější zprávy nahoře aby člověk nemusel rolovat když se chce mrknout na nejnovější zápisy! -------------------------------------------------------------------------------- Od: brácha () Text: Čus brácha, tak jsem se tu byl juknout a musím uznat, je to celkem dobrý. Hlavně ty fotky se mi líběj. -------------------------------------------------------------------------------- Od: Plukasek () Text: mno proti stránkám nic, ale proti Tvýmu chování začínám mít větší a větší výhrady... :-( Je mi líto, ale raději bych zase viděl starého Fredieho, byl lepší, ačkoliv jsem rád, že je Fredie spokojenej a štastnej... spojit to ale boužel nejde... :-(( -------------------------------------------------------------------------------- Od: KKiara (KKiara@napis.to) Text: Tak se ti sem zapisuju :-)) -------------------------------------------------------------------------------- Od: () Text: -------------------------------------------------------------------------------- Od: Andy (andrejka.a@post.cz) Text: Ciao muj drahy a milovany..musim Ti slozit vrele diky za to impozantni.:o)..a vystizne zachyceni me osubky...a vubec venovani mistecka ve Tvem \"svete\"...toho si nesmirne vazim...a jako Tva \"utesitelka\" zde oficialne prohlasuji, ze se budu moooc snazit Te ucinit stastnym a budu Te taaaaaak hyckat, jak jen si budes prat muj oddany...:o)(mno..a jak si zaslouzis medanku....xixi)MILUJU TE! -------------------------------------------------------------------------------- Od: Wiil (jindra.vacek@centrum.cz) Text: Cus Drakousi :o) Tak jsem zase po nejake pauze zavital na tve stranecky-Fota super,dobre cenzury :)) Andika tam mas taky hezky:) Tak zas nekdy! Wassup!!! -------------------------------------------------------------------------------- Od: ONDRA () Text: ME FOTKY RYCHLE ODSTRAN -------------------------------------------------------------------------------- Od: Mr.Cadillac (Mr.Cadillac@bozz.cz) Text: když už jsi dával adresu do hot-news, tak jsem nahlédl :-)) Máš to tu pěkný, jen bych možná modernizoval design...ale zaleží na Tvém vkusu. pozdravuj Andreu. : -)) Jop a když tak rád paříš, doufám, že budeš k vidění na nějaké bozzsession, sice bys jednou musel místo pití zase chlastat, ale to by se snad tolik nestalo :-))) -------------------------------------------------------------------------------- Od: Pepek (pepek@pepek.pepek) Text: Smaž okamžitě z mojí charakteristiky vílu Análku nebo ... -------------------------------------------------------------------------------- Od: Will (jindra.vacek@centrum) Text: Cus Drakousi-Tak koukam ze Pepek i Ondra maji neco proti fotkam-Tak je nekam posli,od toho ty stranky jsou!! Ale chran te ruka pane,dat tam nejakou hroznou fotku moji :o)) Tak zatim Priteli. -------------------------------------------------------------------------------- Od: N.O.T.O.R. (Jimmik@centrum.cz) Text: zdravim fredie,zavital sem do CD bazaru a schanis jeste ten soundtrack z \" Klub sráčů\" mam ho doma ,zatim ovsem jen na hadru. zas nekdy.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]