Reagovat na příspěvek

Co to ksakru kecate
[Autor: Mordorus] [Datum: 15.01.2003 19:01:14]
Je mi spatne kdyz ctu clanky od filosofuatoru o tom jak sou vsichni co nosi jen cerne veci a poslouchaji jen... .Ja napr posloucham Vyhradne BLACK.Je mi uplne jedno ze nekdo rekne ze sem omezenej.Neni to treba nahodou tim ze black dokaze uspokojit vsechny me pozadavky od hudby?.A k tomu "trapnemu" pomlouvani krestanu:Mozna si to neuvedomujete ale i v dnesni dobe se organizuji protesty proti koncertu te ci one kapely a ne vzdy takovy protest zkonci nezdarem viz.Marduk v Nemecku nemuze hrat nektere skladby.To je dost padny duvod pro JAKIKOLI boj proti ovcim.Dokud se nepouci a nezalezou nekam hodne hluboko(alespon tak aby o nich nebylo slyset)Pokud staci aby posranej papez rekl:"je to minulost ale je nam to lito" a vsechny zlociny budou odpusteny,pak by i nackove mohli volat o odpusteni zlocinu nacismu.Jsem mnohem radeji kdyz vidim na cizim krku kriz obraceny(i kdyz doticny nevi co to znamena)nez kriz klasicky-krestansky.Pro svou hudbu ziji a nehodlam byt fanouskem typu "cerne veci jen na koncert a az se vratim ze skoly,coby si o me lide rekli".Ta krasna prvotni myslenka metalu se zacina vytracet a nahrazuje ji filosofie "death"metalovych kapel v teplakach a s texty o znecisteni prirody nebo o spolecnosti. Doufam ze sem se nikoho nedotknul.AVE!!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]