Reagovat na příspěvek

Budíček
[Autor: jirka PV] [Datum: 12.01.2003 16:07:44]
Trochu mě mrzí včerejší prohra v Chomutově, ale daleko víc mi leží v žaludku momentální počiny vedení HC Prostejov. Před sezonou jsme se všude mohli dočíst o tom, že po dvou letech neúspěchu v prvním kole play-off je letos u prvního týmu hlavním cílem postup mezi poslední čtyři. Pan Zlámal se však podle mě během sezony ukvapil a tak jsme si nedávno mohli v deníku Sport přečíst jeho s odpuštěním velkohubé řeči o seniorské extralize, na kterou podle mě Prostějov není vůbec připraven a podle mě ani nemá na to, aby v ní hrál nějakou důstojnou roli. Místo toho, abychom v týmu před nejdůležitější částí sezony vytvořili patřičný klid a pohodu, která by se u druhého týmu dala čekat, tak pan Zlámal vyhání zkušené hráče typu Smolík a Kárný. Je to z důvodů finančních, protože do juniorů stále někdo přichází a dnes už je tam tolik lidí, že už je pomalu nikdo ani nezná? Nebo je v tom něco jiného? Jaký je to kontrast oproti našemu nejbližšímu středečnímu soupeři Jihlavě, která se jednu dobu dost trápila, ale nezazmatkovala, Režnar to tam trénuje dál a od začátku sezony se jenom posiluje (Altrichter, Zdráhal, Mokrejš). Copak jsme v tak špatné situaci, abychom potřebovali někoho vyhazovat? A aby to nebylo málo, tak se zbyteně oslabujeme tím, že chceme pouštět do Havířova šest lidí. Jaký to má pro náš klub přínos? Že se zviditelníme? Nejlépe se budeme moci zviditelnit v play-off první ligy, proto na to pamatujme. A výstup pana Zlámala na tiskovce po utkání s Třebíčí na téma Míša Černý není zrovna důkazem nějaké pohody. Ať tato sezona dopadne pro nás co nejlépe. Chápu, že je to nelehké a já osobně budu maximálně spokojený s postupem do druhého kola. Buďme na zemi a dívejme se na věc trochu objektivně. Venku nám to letos vůbec nejde a to je do play-off dost velký handicap. Jihlava je teď v laufu, ale pevně věřím, že ji ve středu uděláme a udržíme tak zase pro play-off výhodný druhý flek. Omlouvám se za můj poněkud delší příspěvek, ale budu vděčný každému, koho nějakým způsobem "vyprovokuje" a třeba se nějak vyjádří i k mým otázkám. AŤ ŽIJE HC PROSTĚJOV
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]