Reagovat na příspěvek


[Autor: Petr PV] [Datum: 12.01.2003 13:02:40]
Když jsem byl na zájezdě ve Žďáru a viděl jsem tu naší hru říkal jsem si že jsme je po prázdninách “trochu“ podcenili,když jsem se včera večer dozvěděl že jsme prohráli 0:4 říkal jsem si že je Chomutov silný soupeř a navíc hrál doma,ale když jsem viděl před tím domácí zápas s Třebíčí tak si začínám myslet že se opravdu něco děje.Hlavní je však že podle pana Zlámala vše perfektně šlape.Myslím že by se to mělo vyřešit jinak než vyhazováním našich nejlepších hráčů tím se nic nevyřeší tím si tak nanejvýš vyřeší svoje problémy pan Zlámal,nejdřív jsem chtěl napsat že tím nemyslím výměnu výkonného ředitele ale když jsem se dozvěděl že pan Zlámal chce vyhodit Černého tak si myslím že jo,nebo si pan Zlámal na play-off obleče výstroj Černého,Kárného, nebo Smolíka a dá tři góly????Co se týká našeho webu tak mě teď asi nejvíc schází něco jako “můžete se ptát na cokoliv Petra Zlámala (R.Koláře)“.K aktualizaci našich stránek snad jen to že mi připadá nesmyslné aby se pan Kozák staral o PROHOFU (zájezdy,suvenýry),zpravodaj a i o náš web je to taky jen člověk proč se třeba nevyhlásí inzerát nebo něco takového.Myslím si že by se v Prostějově našlo dost ochotných a spolehlivých lidí kteří by se na našem webu podíleli.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]