Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:Co???!!!!!
[Autor: Ratman] [Datum: 07.01.2003 19:33:08]
Povšiměte si prosím tohoto komentáře od krávopsa: Již dlouho se okolo Vaultu Šílené Brahmíny nic nestalo a tak se kdosi rozhodl, že to plným douškem napraví, zaregistroval si doménu na madbrahmin.czweb.org (stará brahmíní doména) a založil zde velmi ubohou prezentaci zesměšňující vaultmastery a celý Vault Šílené Brahmíny, naší "inteligentní" partičku však nenapadlo nic lepšího než to OPĚT celé vrhnout, na koho jiného, než na mě, velice za to "kamarádům" vaultmasterům děkuji + přidávám vzkaz: "Jestli si pánové myslíte, že vše co je namířeno proti VŠB a vám je z mé hlavy, tak se pekelně mýlíte, je pošetilé se domnívat, že v celém vesmíru jsem jedině já, ten zlý, ten co nemá rád váš "super" Vault, žádám vás, abyste mi všichni vlezli už laskavě na hrb!!" Mno hezky nás zase uráží, akorát si nějak nevzpomínám, že bychom to na něj někde shazovali, jen Harley psal, že by to možná mohl být on- a hele, hnedle se toho chytnul, aby na nás mohl nadávat- je mi z toho chudáka blbě ještě víc, než z toho, co dělá ten ubohej antiVŠB
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]