Reagovat na příspěvek

Barva, lakovna
[Autor: Radek-rstuning] [Datum: 23.12.2002 8:54:36]
Zkušenosti s lakovnou mám 2, neb jsem lakoval (teda nechával lakovat) 2 eRka. 1. byla RedMachine a nechal jsem to nalakovat prvního blba, který to byl ochotnej udělat a tvrdil, že si to připraví, vykituje a nalakuje a akrylátem. Byl jsem trochu v presu (rodičovstvu éRo hyzdilo zahradu a dům), tak jsem vypláz 8 tis. a nejradši bych tomu dotyčnýmu nabil držku. Už nový to za moc nestálo, ale utěšoval jsem se, že to tempem rozleštím. H..no. Po třech letech to vypadá jak dvacet let neudržovanej lak. Fujfujfuj. RedShadow mi lakoval (a vlastně ještě lakuje) nový známý z mého nového působiště po přesídlení a osamostanění. Viděl jsem několik jeho prací a s klidem jsem mu to svěřil. Taky si všechno připravil a vykitoval, navíc mi řek, že si to můžu vykitovat sám, ale on to stejně sundá a předělá. Není z nejrychleších, ale je to udělaný řekněme na 1-. Fabrický auta bych ohodnotil 2, 1 bychdal autům z profi lakovny. Je v tom sice sem tam zrnko prachu, ale na střeše asi 2, na habně nic atd. Lesk jako blesk, 6 vrstev barvy. Červený prý málo kryjou. Asi na dvou místech stekla kapka, ale to rozbrousí a rozleští spolu s celým autem, až ho ustrojím a přivezu mu to. Sice mě to přišlo na cca 12 tis, ale nelituju. Je to perfektně odvedená práce. Je to pořád ten kluk, jak občas zmiňuju jeho Rapida a 130. Takže moje rada je: vidět, co už ten lakýrník dělal a prohlídnout si i jak a kde dělá.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]