Reagovat na příspěvek

RE:Modely velikosti N
[Autor: IGOR] [Datum: 13.12.2002 10:06:12]
Enkaři určitě žijí a žít budou. Je to samozřejmě můj názor. Zéleží totíž co od toho očekáváme Někdo si koupí základní soupravu a stačí mu to . Na druhou stranu nějaký ten fanda - nadšenec tak jako třeba Já,který by rád kromě těch tisíců modelů co jse ve velikosti - N - po celém světě prodává také něco v našem provedení ČSD, ČD. Nějací výrobci přece jsou, ale.....Né vše také záleží jen na výrobci, ale také na prodejci. Uvedu říklad: před rokem a půl jsem při návštěvě v Praze zakoupil od f. MTH model Brejlovce velice ale velice zdařilý kousek za 2.900,- Kč Za půl roku jsem opět při návštěvě v Praze už v jiné prodejně a to U krále železnic našel sice v barevně jiném provedení tu samou lokomotivu. Ale pro můj úžas za 4,999,- Kč . V Brně ji měl pan Bekr i pan Klepárník za 4100,- Kč. Bohužel v této době jsem neměl dostatek finančních prostředků ke koupi. Po dvou měsících jsem volal do prodejny U krále železnic a při dotazu na tuto lokomotivu mě bylo řečeno že ji momentálně nemá, ale že mě jí rád obědná. Když došlo na cenu, tak za 7.000,- což mě teda usadilo. A toto je podle mého ten problém. Po čem je poptávka tak tam se ceny nadhazují a počem není tak tam jsou přijatelné Firma MTH vyrábí i jiné modely v -N- Bohužel se mi podařilo zjistit jen, zě se jmenuje pan Hloušek a to je vše adresu bohužel neznám. Nikdo ji nechce řict. Proč asi? Sám jsem si začal přestavovat tovární vagónky PIKO a vypadají dobře. Velikost TT už má tuto dobu zasebou i cenově a teď to čeká nás nkaře. V -TT- se toho po revoluci hodne změnilo, ale částečne se pouze vytváří nové a nové varianty, a né nové druhy. Je potřeba vydržet nkaři! Jednou se toho také dočkáme.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]