Reagovat na příspěvek

Auta a vztah k nim
[Autor: Radek-rstuning] [Datum: 06.12.2002 15:01:00]
Pro Šlauška, ale i pro ostatní: Je škoda, že končíš s Rapidem, ale doufám, že to je skutečně jen dočasný. Dovedu si tvou situaci představit. Já se nejvíc naučil a vlastně mě celý život provázel jeden žigul, kterej je jen o půl roku mladší než já. Je mi ho hrozně líto, ale naštěstí je pořád v naší rodině, i když teď u člověka, kterýmu auto moc neříká a jednoho mnohem mladšího žigula několikrát těžce zranil a pak zlikvidoval. Je mi to ho našeho tmavě zelenýho líto, ale nemám tolik místa na skladování ani na placení pojistek a udržbu. O tom jsem ale psát nechtěl, to by byl román. Ještě vedle žigula se zrodilo eRko, trochu mě zklamalo (hlavně asi já sebe) a začal jsem stavět další. Nebylo moc místa, bydlel jsem na ubytovně (velice slušné, ale bez parkoviště, natož garáž), peníze nejdřív ano, byl jsem sám a všechno nějak běželo. Pak jsem nebyl sám, peníze pořád ještě celkem byly, ale času míň a musel jsem řešit bydlení. Žigul už po skoro 30 letech a 200 tis. km nebyl v nejlepší kondici, jenže já (my) potřeboval něčím v pohodě najezdit tak 20 tis. za rok. Přišla tedy Felda, na lízing, skončil mi minulý měsíc. Před dvěma lety jsme koupili byt ve 4 bytovce. Máme kde bydlet, mám jakž takž garáž a oplocený dvůr a milion dluhu. Dva roky dělím čas a peníze mezi rekonstrukci bydlení a stavbu auta (RedShadow). To bydlení sežralo minimálně orig. postavenou 130RS. Před měsícem začalo bejt neúnosný jezdit do práce eRkem (RedMachine). Motor v riti, netopí a bylo dost nebezpečný jezdit a nevidět. Feldou do práce nejezdíme - 2x nám ji někdo vykrad. Půjčili jsme si další peníze a koupili 10letýho Pick upa na plyn na ježdění do práce. Na RM jsem dal inzerát, ale moc se mi ji prodávat nechce, protože je ve stavu, kdy ji jze prodat jen velmi pod cenou, než jakou si zaslouží. Vydělám si sice docela slušný peníze (teda za slušný považuju, když je to něco nad celostátním průměrem), ale výdajů je pořád nějak moc, hlavně to splácení dluhu. A ještě chvíli splácet budu. Auto si nechám vzít jen v krajním případě. Už to několikrát vypadalo, že to půjde z baráku, ale vždycky se to nějak urovnalo a život jde dál. Trochu statistiky - ano mám v tuto chvíli 4 auta - 2 eRka, feldu kombíka (1,3 červený SportLine) a Pick upa. Věřte, že to dost lidí kolem těžce nese a zřejmě si myslí, že jsem zazobanej frajer. Až budu mít, to co bych opravdu chtěl - 2 kupátka Ferrari, Audi RS6 Avant a třeba ford pick up, pak budu opravdu zazobanej frajer. Mít ty prachy, stejně bych si nejdřív postavil přesnou 130RS. Mějte se všichni fajn, jezděte jako lidi a svoje auta mějte rádi.. Čau Radek
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]