Reagovat na příspěvek

kluci...
[Autor: Šlaušek] [Datum: 05.12.2002 23:18:30]
nezlobte se, ale v dnešní době má člověk několik možností, jedna z nich by mohla být i ta že má jedno auto na ježdění a jedno na tuning, ale na tu já bohužel nemám peníze :o((. To že prodávám Rapida nezapříčinilo to že bych si řek že golf je lepší. Spíš by se dalo napsat, že jsem se stal obětí antituningářů, a hlavně i svého svědomí... V době kdy jsem měl možnost garáže, a mohl jsem tunit aspoň na nějaký úrovni to mělo smysl, ale teď už přišla doba, kdy se peněz nedostává, garáž není. Auto tedy musí stát venku, a kolem něj chodí lidi - až sem by to bylo ještě v pohodě. Kdyby kolem něj chodili jenom lidi, ale chodí kolem něj i IDIOTI, kteří se nezapomenou podepsat. Začalo se mi stávat, že tu a tam na autě přibyla odřenina, nebo mi někdo sundal zrcátko, v poslední době ho prostě vymlátil. Já na auto přestal mít čas, ale jezdit jsem potřeboval, a podle toho to taky vypadá, začíná to spíš být pro ostudu. Proto padlo rozhodnutí na změnu auta. To že Rapid půjde pryč však ještě neznamená, že házim všechny svoje dosavadní kamarády přes palubu, nebo snad na ně dokonce hodlám házet pohledy jako na povl. Naopak, stejně jako dosud se rád zastavim, rád pokecam, pomůžu, seženu. To že nebudu usedat do aut který mi dali do řidičského života nejvíc ještě neznamená že na ně odteď budu házet špínu. Abych pravdu řek, tak už teď mám nutkání sehnat něco bez papírů, a postavit Tuning s velkym T. A důvod? jestli mi něco na škodovkách bude chybět něco ze všeho nejvíc, tak to budou srazy, pokec s lidma, možnost přivízt to svý přibližovadlo, a postavit ho mezi ostatní, pak se po několik dalších dní těšit na fotky, a čekat kde všude se právě to moje auto objeví. Tohle mi žádná jiná značka nedá.Dobří holubi se vracejí, a stejně tak i já vím že se ke škoduli jednou vrátím, možná to nebude Rapid, možná si počkam na nějakou libůstku kterejch je u nás velmi málo, a pak se do toho znovu pustim s takovou vervou jakou si to zaslouží. Přesedam do Passatu B3 v kombíku. Vybral jsem si ho jako pohodlnou kombinaci dravýho rodinnýho auta (je v tom g60). Ještě než Rapida prodám, tak ho nachvilku postavim tak jak jsem si ho vždycky prál.. pak jenom vyndam nějaký věci a půjde do světa k někomu kdo si ho zase bude vážit, a bude mu věnovat ten správný čas a péči..... Jestli to někoho sere nejvíc, tak jsem to já :o(
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]