Reagovat na příspěvek

Silnice, tolerance
[Autor: Radek-rstuning] [Datum: 03.12.2002 18:39:18]
Jo jo Waci, štve mě to samý co tebe. Největší experti ovšem obvykle sedí v Octávkách. Většinou se přemisťuju feldou, eRko mám vyloženě na hraní. Může mě dost naštvat, když jedu po dálnici někde mezi 130 a 150, což nepovažuju za hlemýždí tempo, a najednou se zezadu přiřítí závodník a začne okamžitě blikat. Ideální ještě je, když jedu v pravým pruhu stejnou rychlostí a blížím se k něčemu pomalýmu. Bum najednou je tam zase závodník a místo toho aby udělal trochu místo a nechal předjet to pomalý, ještě přidá, aby mě tam zavřel. Přitom stačí jen len lehce ubrat plyn a udělat místo. Nemluvím o ježdění po Praze, kam to nemám daleko. To by dalo na román, protože co cesta, to několik zážitků se závodníky. Překřtil jsem si tyhle spěchající řidiče na závodníky, ale skutečný závodníky uznávám, ale ty nezávodí na silnici. Jo svezu se taky rád rychle, občas i s něčím jiným než se škodovkou (třeba Ford Mondeo(nový), 2,5l, 170 HP), ale tam kde to jde a kde nikoho neohrozím. Asi nejsem zakomplexovanej a nemusím si to léčit na silnici. Nedej bože když někam jedu eRkem, to si pak připadám jak děsná překážka provozu. Trochu tolerance a kolegiality by na silnicích určitě neškodilo. Nějak zmizeli skutéční šoféři. On je asi rozdíl řidič a šofér.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]