Reagovat na příspěvek

Jak na Tv Out?..jednoduse, odpalte kartu.
[Autor: Skrisa] [Datum: 21.11.2002 0:33:38]
Dobry den, dnes, 20.11.02 jsem se rozhodl zkusit zapojit PC na Tv. Vyrobil jsem si tedy kabel, ktery ma na jedne strane cinch a na druhy obycejny televizni (vstupni) konektor. Nevim tedy, jestli uz v tomhletom jsem neudelal chybu. Nevim totiz, jakej kabel sehnat. Nepochopil jsem vyrobce, kdyz jsem v dodane krabici nasel kabel o dvou cinchich. Takze pote co jsem zkonstruoval kabel, zapojil jsem jej, ale nemohl jsem nalezt obraz.. Uz nyni vim, ze musim mit zaplou jednu z vlastnosti, ve ktere figuruje Tv. Nicmene tuhle vlastnost jsem tam nemel (asi ze jsem pri instalaci nemel kabel v graf. karte,... mozna). Kazdopadne se mi stala neprijemna vec, ato ze po restartu (kdy jsem si myslel ze pak bude vsechno O.K.), ze se mi odpalila grafarna. No je zde mnoho verzi. Mou je, ze se karta prehrala (ma sice svuj ventilatorek, ale ten se tocil tak nejak pomalu). Pak je zde jeste verze jedna, ato ze jsem kartu spalil snad el. sokem... Vazne nevim. Jdu ji reklamovat. Chci se ale zeptat (abych pak mohl provadet pokusy) jak ma vypadat kabel (jestli do videa Line In (resp. video in), nebo primo do televize), jak ma vypadat instalace.. Jsem z toho opravdu zdesen. Predem dekuji za kladne ohlasy.... ozvete se prosim!! Skrisa...
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]