Reagovat na příspěvek

Kupátka aspol.
[Autor: Radek] [Datum: 19.11.2002 11:14:16]
Čau lidi, tak jsem si zase po čase početl, co se tu děje a chvílemi nevěřím! Někdo se pokouší vyvolat diskuzi jak v antiklubu Škoda, někdo furt počítá prachy a mě je z toho nějak divně. Nemám nic proti tomu, shánět věci, co kde a za kolik, ale snažit se vzájemně kritizovat nebo si závidět, kdo kolik je schopen a ochoten do auta dát, to mi připadá trochu přízemní. Někdo si spoustu věcí udělá sám, někdo si to zadá, ale důležitý přeci je, že nás to všechny baví! Kluci-Rebelové nenechte se od nikoho vyblbnout a dělejte dál ty kupátka třeba ještě brutálnějc. Ne že by se mi všechno líbilo, ale i "VO TOM TO JE", že si každej to auto udělá po svým. Pro všechny MČČ (Malý Český Člověk), aby mi mohli nadávat do prachatejch vejtahů tak jsem postavil eRko za cca 35tis. a nic moc, dělám eRko, jsem v něm asi za 60 a ještě nejezdí a nebude to nic brutálního, prostě auto pro radost, na ježdění má felicii kombi (ne obyč, ale SportLine) a na ježdění do práce mám teď nově 2 týdny pick upa favo. Možná tím spoustu lidí štvu, možná teď naštvu spoustu dalších, ale eRka mám na hraní místo hospody, cigaret a rybaření (zkuste si někdy spočítat, co tohle stojí), ty další 2 auta jsou nutnost. No, to bylo trochu filozofování jen tak na okraj. Musím taky konečně vyfotit kamarádovo rapida a poslat fotku, jak taky vypadá "jen tak lehce daný dohromady na ježdění, než dodělá 130 L". Takže ať nám to všechno jezdí, tuní a vrčí a komu se to nelíbí, ať nám klidně ....(napíše).
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]