Reagovat na příspěvek

Jak udělat barvy s TV-out na TV ?
[Autor: Mirek] [Datum: 16.11.2002 13:05:29]
Ahojky lidičkové !! Potřebuji nutně poradit !! Mám podobný problém, jako spousta lidí přede mnou...a to : jak získat barvy na TV při TV-outu... Mám počítač I Celeron 1.8 GHz s Windows XP Professional a v něm grafiku od fy. MANLI - GeForce4 MX440. Tato karta umožňuje výstup jak přes S-VHS výstup, tak i přes CINCH. Zkoušel jsem obojí - správně jsem ve výběru nastavil buď VIDEO S výstup nebo KOMPOZITNÍ VIDEO. Ale efekt se nedostavil....obraz po naklonování na TV byl,ale černobílý... O to více mne ale překvapilo, když jsem na svém 2 roky starém TV přijímači TESLA náhodně zapnul PIP (obraz v obraze) a koukám - v malém výřezu okna je obraz barevný !!! Proto jsem zkusil připojit počítač na TV přes videorekordér - obraz je opět při zobrazení v PIP barevný a na celé obrazovce zase černobílý !!! Zkusil jsem ale příchozí signál nahrát na video a pak si jej přehrát na TV - a hle !!Obraz byl na celé obrazovce krásně barevný !!! Takže vážně nevím , kde je nyní chyba ??? Je to televizí, že si nedokáže poradit ds roztažením barvy na celou obrazovku ?? Nebo jsem ještě něco někde zapomněl nastavit, a grafika nedokáže přímo zobrazit barvy na velký obraz ..... Prosím, pokud někdo může a má s tím zkušenost - poraďte mi !!!!! Díky předem !!!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]