Reagovat na příspěvek

nadrz+pazvuky vzadu
[Autor: vladimir] [Datum: 08.11.2002 23:56:16]
Ahoj vsichni po delsi dobe, pripojuju se ktem, kteri maji problem s neustalym vypinanim tankovaci pistole. Myslim, ze hrdlo je moc uzke a diky tlaku ktery tam vznika se mi tankovaci pistole porat vypina. Resim to tak, ze pistoli nezasouvam do hrdla nadrze az nadoraz, ale drzim to celou dobu v ruce jak je potreba- bohuzel. Jinak moje uz vicekrat na techto strankach zminovana Nexia je 5D hatchback a vzadu mi nic nevrzalo, ale rovnou bouchalo, jako kdyby byly vymlaceny silentbloky ulozeni tlumicu na zadni naprave. Delalo to operadlo zadniho sedadla, ktery je nedeleny a svejma uchytnejma cepama bouchalo o karoserii. Vsiml jsem si toho u vice Nexii (jakozto byvaly zamestnanec Daewoo Motor Czech). Je potreba to operadlo vyndat a omotat to izolackou. Pak to da na chvili pokoj. Co se tyce motoroveho oleje, tak dovozce doporucuje a pouziva olej Total Quartz 5W-40. Doporucuje se syntetika kvuli citlivym zdvihatkam ventilu (a la Opel). Moje Nexia (bez ABS) taky docela blbe brzdi. Oblozeni je v poradku,posilovac brzd a oba brzdove okruhy taky, ale pedal ma dlouhej chod a i po natlakovani pruzi a clovek musi trochu pritlacit, kdyz chce nejak razantneji zpomalit. Myslim, ze je na vine brzdova kapalina, protoze se to nezlepsilo, ani kdyz jsem nechal brzdy odvzdusnit. Chci ji nechat co nejdriv vymenit, tak uvidime. Jinak myslim, ze posilovac rizeni dodatecne domontovat nejde. Taky mi docela zchazi. Tezkopadnost rizeni jsem ale momentalne vyresil tak, ze jsem na auto nasadil zimni pneu o rozmeru 165/70 R13 (stejne pro Favorit/Felicia) a na uzsich gumach jde volant mnohem lip a lehceji. V technicaku mam sice povoleny pouze pneu 175/70 R13 + jeste snad nejaky 155 R13, ale myslim, ze na zimu to moc nevadi. Jinak jeste jednou vsem zpochybnovatelum techto korejskejch aut potvrzuji, ze pres zastaralejsi konstrukci a koncepci je i s nejchudsi Nexii GL lepsi svezeni, nez z poslednim modelem Felicie (Vlastnil jsem dve Feldy a tak vim o cem mluvim). Interier Felicie je sice esteticky zdarilejsi a na oko mozna kvalitnejsi, ale v Nexii je daleko lepsi posaz za volantem a auto je celkove mnohem lip odhlucneny. Tak uz vas nebudu zdrzovat a tesim se na protinazory. Vladimir
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]