Reagovat na příspěvek

Vsem!
[Autor: Hipa] [Datum: 06.11.2002 20:56:25]
Zdravim vsechny!!! Takze zacnu poporade odspoda: Radku, pokud nejsi zdaleka, mohl by jsi se domluvit s Wacim, je to soustruznicky talent a treba by ti distancni podlozky i zhotovil, ale je drahej! :) waci@centrum.cz Dale resis kotouce na zadni napravu – jsou za cca 3.800,- bez postovneho. Na Skodu Rapid, ktera ma 120 motor??? Jestli ma vpredu 4-pistkove brzdove trmeny, tak to pujde. – je videt, ze spatne a nedbale ctete nase stranky, je to vsechno napsany v tuningu! Sakale napis adresu! MTX horcikovy rafky chci prodat minimalne za 10.000,-!!! Sam bych je nejradeji vyuzil a jen tak pustit se me tuhle raritu nechce! Karbi ta plechova kola 5,5J x 13 jsme nechali v Chabarovicich opiskovat – mame tam znameho (jedno za 70,-) a ve firme Menhir v Trmicich nam je praskovou barvou – komaxitem – nalakovali. Vzali za to cca 250,- za kus. Chromovy sroubovatelny ventilek kus za 56,-, pneu 195/55 R13 – Semperit 1.500,- kus. Takze jsme na 7.504,- Nekdo jinej by za to mel treba basak a zesik do sveho Daewoo, ale my jsme asi jini :) Ze, Miloshi?! Problem se stredem jsme nemeli, jelikoz ma Vlk podlozky. Co se srazu Ustecaku tyce, jeste popremyslime... Ale stavit se klidne v nasich garazich muzes, staci se domluvit! Maxi diky za pochvalu - snazime se. Roztec nemenis na kotoucich, ale na naboji! A je jedno jakou si vyberes 100 nebo 108 ci 115mm?! Dnes by asi bodlo predelat to na 5-sroub, co? Pak je ideal 5x100 – Fabia, nebo 5x115 – Octavka! Kde a z ceho? – vyrobni tajemstvi – bohuzel :) Meteory II. nemame, nechces MTX? Bude drazba??? :) Jeane diky, s tema aktualizacema uvidime – zkoukni MONKEYHO tam je ted NEWS! Jinak rezat kapotu? BRRR, to muze udelat jen bridil, nebo Dan :))) Delam si srandu. Slausku, Pokud beres doslovny preklad slova „majland“ jako MY-LAND, cili „moji zemi“, tak to tak nejak priblizne drahy bude :) Sakra lidi! Kdybyste furt jenom nepocitali penize a radeji neco poradnyho pez ohlizeni vpravo vlevo podnikli!!! Vsechny Vas ujistuji, ze kamarad kterej si koupil jetou Boru a splaci ji, nema na ni nic, cim by vybocil , plati nehorazny prachy na servisnich kontrolach a nedej boze kdyby se neco po... Zatim nejsem s Tristanem ani na tretine jeho nakupni ceny (290.000,-) a to me stoji motor 1,8 ready v garazi. Jasne ze uz obcas lapu po dechu, jenze clovek je tvor prizpusobivy, a v krajnich situacich je schopen prachy vymacknout prakticky z niceho! A pockejte az s Tristanem vyjedu! Malokdo se neotoci!!! Ani nechci tu vetu pouzit, ale „VO TOM TO JE!!!!!“
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]