Reagovat na příspěvek

RE:Slim
[Autor: JaW] [Datum: 20.10.2002 7:48:12]
Menuje se Čahoun Picket. Když něco nevíte, stačí se podívat do textů :) 350}{}{Hmm, sice nevypadáš nejlíp, ale kdyby ses snad vykoupala... Domnívám se, že bych ti ten klíč mohl půjčit na tak dlouho, jak dlouho budeš dávat ty mě. (he, heehee, hehe)} {351}{}{Ehm, takové roztomilé děvče? Jsem si jist, že ti ten klíč můžu klidně dát. Ale napřed musíš dát ty mě. (he, hehehe, hehe)} {352}{}{OK, ale myslím si, že ti říkají Čahoun především kvůli tvé výšce.} {353}{}{Uh, no...nemyslela jsem sice přesně tohle, ale...} {354}{}{Vymazala bych ti ten smích z tvýho ksichtu. Ale raději půjdu, než se něco stane. Nashle.} {360}{}{Mohl bych tě naučit něco o divočině. Ale bude tě to stát $100.} {361}{}{Vždy se rád podělím o své zkušenosti s ostatními. Za pouhých $50 tě mohu naučit pár dobrých triků.} {362}{}{Tak dobrá, za ty peníze to stojí.} {363}{}{To je příliš drahé. Raději mi pověz o něčem jiném.} {364}{}{Myslím, že teď se nechci nic učit. Nashle.} {370}{}{Lidé z tvého kmene jsou většinou zemědělci, ne? Myslím, že učit někoho jako tebe, by bylo zbytečné mrhání časem.} {371}{}{Přece na tom nejsem zase tak špatně? Tak dobrá, řekni mi něco jiného.} {372}{}{V tom případě raději půjdu. Nashle.} {380}{}{No, takže tě mám naučit pár věcí o tom jak to chodí v divočině. Doufám, že to všechno správně využiješ. Pamatuj si co ti teď řeknu.} {381}{}{Jsi dobrý. Díky, Čahoune. A teď mi řekni více o těchhle geckonech.} {382}{}{Díky za všechny rady, Čahoune. Teď mi řekni ještě o něčem jiném.} {383}{}{Díky za informace, Čahoune. Půjdu si to teď všechno vyzkoušet. Nashle.}
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]