Reagovat na příspěvek

to: Vladco - gratulace!
[Autor: Vladimir] [Datum: 14.10.2002 11:56:53]
Gratuluji ! Myslim, ze ta cena je dobra. V Cechach by to stalo myslim tak kolem 100 000,- Kc. Na Vasem miste bych nechal hned zkontrolovat, pripadne vymenit rozvody, pokud predchozi majitel neprokaze, ze byly v 80 000km vymeneny. Neni treba jezdit do znackoveho servisu. Kontrola, ci vymena rozvodu je celkem rutinni zalezitost a zvladaji to bez problemu i male servisy (jde o cenu). Ja osobne mam taky verzi "GL" osmiventil a musim rict, ze mi elektricka okna a tvarove vyplne dveri ani nechybi. Jinak to ma airbag, nastavitelnej volant, radio a klimatizaci, ktera nejde (prodreny chladic).Moje Nexie ma najeto 106 000km a slape jak hodiny. Jediny co mi opravdu zchazi je posilovac rizeni (servo). Ted jsem na ni nasadil zimni pneu o rozmeru 165/70R13, ktery jsou trochu nizsi a uzsi, nez predepsany gumy 175/70R13, ale volant jde trochu lehceji. Motorovy olej a filt mente kazdych 10 000km a doporucuju pouzivat minimalne SAE 10W-40 (polosynteticky olej). Ja sam pouzivam syntetiku. Hodne stesti, mnoho bezproblemovych km a hlavne zadny strachy - Nexia neni BMW a opravy vychazeji cenove celkem priznive. Jedinej opravdovej pruser je prasklej rozvodak, tak bacha na to ! Vladimir
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]