Reagovat na příspěvek

Zasraně zkurvenej FoT a jeho ještě zkurvenější editory.
[Autor: Hans] [Datum: 13.10.2002 21:14:50]
Napřed bych se chtěl omluvit za všechna sprostá slova(a je jich fakt dost),ale jsem strašně nasranej.A poté bych chtěl varovat všechny co by chtěli zkusit v editorech ztvořit nějakou singl misi,či nedejbože kampaň...VYSERTE se na to,to radši jděte zkočit z Nuseláku. Já jsem makal na jedný kampani 1/2 toho zkurveného roku v těch nejvyjebanějších editorech co kdy spatřily světlo světa a výsledek...desítky proseděných hodin u Photoshopu,než jsem vyrobil mapu světa,která by trochu odpovídala světu falloutu,4města,které by rozlohou připomínala mapy jako ve FTéčku se vším všudy.Mnoho debilních hodin jsem ztrávil vytvářením příběhu,psaním "dialogů"(jestli něco takového v FT je a dá se to tak nazvat)a vyráběním úkolů,dokonce jsem měl připravené návrhy měst dalších,rozhovorů,atd. A co by ten zkurvený čert nechtěl,a jako že to ten hajzl chtěl,tak ONO je to posralo.Kurva dyť to se může stát snad jenom mě.Víte co se dalo za toho půlroku zvládnout?A proto varuji všechny,kteří byť jen pomyslili na to,že v editorech něco zplodí ať si radši useknou ruce...způsobí to méně škody. P.S.chekotay>jsi pěkná potvora,u toho tvého článku(f3 bude!!!!!!)jsem se málem zadusil radostí a po jeho dočtení jsem málem dostal infarkt.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]