Reagovat na příspěvek

4Duke
[Autor: Szandor] [Datum: 01.10.2002 23:30:33]
Hey D-U-K-E, novej Antiworld je vážně dobrej, asi především díky tý úžasný povídce, kerá mě zasáhla přímo do srdce 8-). Moh bych na něj aji reagovat dřív, kdybych vod začátku srpna vůbec viděl kompl, o I-netu ani nemluvě... Jinak se právě neúspěšně vzpamatovávám z prvních dvou dnů na fuckultě a nebejt walkmanu (s oblíbeným repertoárem Čerťáků a Psích vojáků) a nedaleký hospody, tak by to tam bylo nesnesitelnější, než blbý řeči matky jedný mý kámošky. Ale to bys ji musel znát (matku tý kámošky, né tu kámošku... -i když...;-). Jo, Punklife nějak ztrácí aktualizace. Co ty na to, kdybych ti ČASEM mejlnul ňáký fotečky z koncertů? Těch qualitních je totiž děsně málo, většinou pěkně rozostřený a navíc si jeden kámoš libuje v tom, že zásadně fotí jen cizí boty (prostě nedokáže mít po litru vína vzpřímenou hlavu). Jediný trochu humánní a zachovalý obrázky sou z dubnovejch Visáčů a neboť na ně v listopadu(Brno - Musilka)jedu zas, tak se budu snažyť. Taky bych z toho totiž někdy něco chtěl mít a ne jen zbytečně vyhozený kilo za film a pomlácenej foťák. Noooo, tak se měj krásně a piš básně (<= infantilnější verš vážně neznám, proto jsem ho sem vážně musel napsat. Já sám totiž právě zažívám už dva měsíce trvající literární otupělost - což ale taky dokáže dobře pročistit hlavu. Líp než klystýr strčenej do ucha.) a mám ti vyřídit pozdravy od ňákýho Sida poděsa a shnilýho Johna. A tak ti je vyřizuju..
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]