Reagovat na příspěvek

RE:Neda mi to. Ale dá.
[Autor: Sabin] [Datum: 01.10.2002 7:55:11]
Nazdar Zdeňku! Ano, máš pravdu, několikrát jsem se tady do tebe navezl. Nebylo to ale zcela bezdůvodně a rozhodně mi to nedělalo potěšení. Bylo to kvůli tvému chování. Kdokoliv jsem totiž napsal nějaký svůj názor, ihned ses do něho navezl a svou "vědeckou" studií ses ho pokuzil buď navést na tvojí správnou cestu a nebo zesměšnit. Takové chování nemám rád a musel jsem se ozvat. Rozhodně to tedy nebylo tím, že jsi proti husitům, ale tvým arogantím vystupováním Brouka Pytlíka. Tvá poznámka, že mé příspěvky neobsahují jediný fakt přispívající k vysvětlení, proč bychom měli být na činy husitů hrdější než na činy křižáků, je také lehce mimo, protože nikde jsem nedělal nábor do utrakvistických řad. Jenom jsem odpovídal lidem (když jsem to věděl), kteří hledali radu nebo pomoc. Vím, že bych nikoho nepřesvědčil ani kdybych chtěl, protože husitství je tak složitá doba, že si jí musí člověk nastudovat sám a sám se potom rozhodnout jak se k této naší slavné době postaví. Pokud jde o tvoje požadavky argumentů, již několikrát jsem ti je tady vysvětloval já sám (např. E.T.), Votan nebo JanSu, ale je těžké někomu něco vysvětlovat, když ten jediněc nechce slyšet, vidět a neustále mluví o hruškách, když píšeme o jabkách. Nemám už chuť zbytečně plýtvat svou energii na rozhovoru který nikam nevede a už rozhodně nemám chuť ti znovu vysvětlovat, to co jsem ti už vysvětlil. Rozhodně nejsi mentálně postižený jedinec, který potřebuje všechno vysvětlovat znovu každý týden, ne? Když tedy ode mne vysvětlení nebereš a husiti ti stále připadají pouze jako vrazi, lupiči a násilníci, promiň spíš než s tebou, tak budu souhlasit s Masarykem, Palackým nebo Jiráskem. To jestli jsi mi to dal nebo ne, mě vůbec nezajímá. Já jsem s tebou rozhodně nechtěl soutěžit a vidět tě roztrhaného v krvi, jako ty mě. Odpovídá tomu tvoje podpuklovnická myšlenka dne: jak Vy k My, tak My k Vy. Nechtěl jsi spíš napsat: buď Já a nebo Ty? Měj se fajn. Zdar.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]