Reagovat na příspěvek

Nexia (1,5 16V) versus Espero (1,5 16V)
[Autor: Robo] [Datum: 17.09.2002 22:55:11]
Nexia je super auto, spotreba nízka, priestoru dostatok, vezie sa v nej pohodlne, kufor veeeliky (4 dvere) a Espero je to iste len je vsetkeho trocha viac (pri tej spotrebe nie az tak vyrazne). V Nexii som sa par krat viezol a Espero vlastnim. Kedze mam Espero, priklanam sa k Esperu (logicky, ci samolubo). Ale skutocny dovod je, ze sme chceli s manzelkou naozaj VELKE auto a Espero take je, aj ked minule, ked som sa pozrel na parkovisko a moje Espero stalo pri Forde Scorpio mal som pocit, ze to je nejaky angliciak (to Espero). Sme spokojny, az na tie problemy okolo toho, co som spomenul uz minule. Ozaj, UZIVATELSKU PRIRUCKU uz mam, pozicanu, takze nemusite sa zbytocne namahat. Napriek tomu dakujem velmi pekne. Robo zo Slovenska (vobec mi nevadi, ze to je CESKA stranka a Vam?) PS1: Dnes rano mi riadne "zredlo", stiahol som zadne prave okno (el.), bolo zarosene, a neslo vytiahnut (z miesta vodica)! Spomenul som si, ze niekde na I-nete som o podobnom probleme cital a tomu cloveku to neslo vytiahnut. Ja som ho nastastie vytiahol z dotycnych dvery. Neriesil uz niekto podobny problem? Ak ano, daj vediet ako, ale vopred upozornujem, ze klucky nechcem. PS2: Cim dalej,tym som radsej, ze sme si kupili Daewoo Espero. PS3: Som rad, ze existuje tato stranka (aj ked je len Ceska - Ha, ha, ha) PS4: Len srandujem, rozumiem aj po Cesky, aj po Rusky, aj po Anglicky, len politikom nerozumiem. Ale po volbach (21. a 22. 9.) mi bude zase vsetko uplne jasne!?!?!? (Ten problem s oknami ma serie viac.)
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]