Reagovat na příspěvek

ESPERO
[Autor: Robo] [Datum: 15.09.2002 1:52:36]
Som rád, že aspoň niečo o značke Daewoo... Kúpili sme s manželkou nedávno (IX. 2002) Daewoo Espero, po zvážení finančnej situácie a našich nárokov na komfort. Trafili sa do toho aj Renault 21, VW Pasat, Audi 100 atď, ale už asi tušíte, že ďaleko staršie! (ja viem, super značky, niektoré aj pozinkované, ale cca 10 ročné!) Doteraz som jazdil na Š-105 L. Zlaté auto, opravíte si všetko (99%) doma, ale na dlhšie jazdy, okrem únavy z "komfortu", som si netrúfal, hlavne po skúsenosti, keď sa nám odtrhlo koleso. Až to číta škodovkár, tak príznaky sú ŠKRIPOT z kolesa ktoré sa "chce" odtrhnúť a škrípe ich po SR cestách dosť. (vtedy som to nevedel) Ale nie o tom som chcel. Je to super auto a som rád, že sme sa nenehali odradiť od "tiež" Daewákov. Ale pri kúpe nás poriadne obabrali v Autobazáre Auto Alles v Turanoch. Nebudem to ďalej rozpisovať, ale radšej sa im vyhnite až sa to dá, alebo si najprv dajte auto preveriť v nejakom spoľahlivom servise. To naše bolo riadne "zanedbané". A ešte to chvíľku potrvá, kým ho vyliečime! Peňazí niet nazvyš, ale hlavné veci sa už odstraňujú. Prečo vlastne píšem... ??? Potrebujem od nejakej dobrej duše tzv. Manuál (dôležité tech. údaje, intervaly údržby atď.)!!! Neviem ani len ako mám fúkať kolesá. Čo ma dosť prekvapilo, na of. Daewoo stránkach o Espere nič nieje, iba fotka. Moc by mi to pomohlo. Ináč bezhlavo sme sa do Daewa nevrhli, mám pár kamarátov, ktorí majú Daewoo (nie ESPERO) a nedali naň dopustiť (aj na Nexiu), čo bolo v príkrom rozpore s nie Daewákmi. No uvidíme. Za prípadnú pomoc vopred ďakujem. Robo zo Slovenska PS1: Máme ESPERO 1,5 16V v plnej výbave (´96) PS2: Jednen kolega PREDAL Nexiu!!! Nevedel som prečo, ale keď si kúpil DAEWOO Leganza, tak to bolo jedno, lebo si zase kúpil Daewoo, len "trocha" väčšie a novšie.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]